Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Menininkas Stasys Purys į „Mados infekciją“ atvyko nešinas stalu su Vytauto Landsbergio nuotrauka

Stasys Purys
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr. / „Mados infekcijos“ svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus Šiuolaikinio meno centre karaliavo „Mados infekcija“. 17-ąjį kartą vykstantis renginys sudomino būrį stingų žmonių. Ne vienas čia atvyko originaliai apsirengęs: ryškiaspalvės suknelės, odos aksesuarai, skrybėlės, blizgantys batai, makiažas – akivaizdu, kad daugelis svečių prieš renginį prie veidrodžio praleido ne vieną valandą. Ne vieno akį traukė ir netikėtas menininko Stasio Purio, save vadinančio Stasiu Bonifacijumi Ieva, „kostiumo“ pasirinkimas.

Jis atvyko paprastai apsirengęs, tačiau rankose laikė stalą imituojančią, staltiese užklotą plokštę. Negana to, ant jos pritvirtino vazą su džiovintų gėlių puokšte bei politiko Vytauto Landzbergio nuotrauką.

Ką menininkas norėjo tuo pasakyti? Tokį pasirinkimą ji vadina „tiesiog juoku“. Pasak S.Purio, daugelis į „Mados infekciją“ ateina išsipustę, tačiau neretai jų pasirinkimą mados žinovai galėtų kaip reikiant pakritikuoti.

VIDEO: 2015-ųjų „Mados infekcijos“ II diena

TAIP PAT SKATYKITE: Antra „Mados infekcijos“ diena subūrė originaliu stiliumi stebinančius svečius

„Labai nustebau, kad kai kurie žmonės kasdien gražiau rengiasi, nei čia, kur ateina specialiai pasipuošę. Jie labai negražiai rengiasi, net perdėtai negražiai. Kam taip perlenkti lazdą? Juk galima į viską pažiūrėti su humoru. Būtent taip ir padariau“, – Žmonės.lt sakė S.Purys.

V.Landsbergio atvaizdą jis pasirinko neatsitiktinai. „Lansbergis – šaunuolis. Kad ir kaip skeptiškai taip atrodytų, jis yra mūsų istorijos dalis. Aš gerbiu jį kaip politiką, tai kodėl negaliu su juo sėdėti prie stalo?“ – retoriškai klausė menininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Daugiau vakaro svečių ieškokite nuotraukų galerijoje:

Visas „Mados infekcijos“ naujienas rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt