Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Meksikos socialinių tinklų karalienei Jimenai Sanchez gėda būti lyginamai su Kim Kardashian

Jimena Sanchez ir Kim Kardashian
„Instagram“ nuotr. / Jimena Sanchez ir Kim Kardashian
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Meksikos Kim Kardashian vadinama gražuolė Jimena Sanchez (30 m.) iš tiesų gėdijasi tokio lyginimo su realybės šou žvaigžde – jos nuomone, Kim Kardashian (34 m.) yra jokių ypatingų talentų neturinti persona ir blogas pavyzdys jaunoms merginoms.

Praėjusią savaitę Jimenos Sanchez vardas plačiai nuskambėjo pasaulio žiniasklaidoje, tačiau „MailOnline“ pakalbinta gražuolė tiesiai šviesiai pasakė: jai gėda būti lyginamai su Kim Kardashian, nes, priešingai nei ji, Jimena veikia kur kas daugiau nei vien „kelia nuotraukas į internetą“.

Kim gyvenime nieko neveikia. Stebina tai, kaip Kim ir jos seserys išgarsėjo, nors nė viena iš jų neturi jokio ypatingo talento

„Kim gyvenime nieko neveikia. Stebina tai, kaip Kim ir jos seserys išgarsėjo, nors nė viena iš jų neturi jokio ypatingo talento, – sakė Jimena Sanchez. – Atrodo, kad jos nieko neveikia. Neabejotinai nieko, ką būtų galima pavadinti talentu. Aš savo gyvenimą dedikuoju kitokiems dalykams ir nemanau, kad mes esame panašios.“

„Fox Deportes“ televizijoje sporto žinių vedėja dirbanti Jimena Sanchez puikiai išmano įvairias sporto šakas ir yra profesionali žurnalistė. „Aš myliu savo darbą ir gerai jį dirbu“, – pasitikėdama savimi sako ji.

„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez
„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez

Pati Jimena Sanchez sako savyje nematanti ir išorinių panašumų su Kim Kardashian.

„Nemanau, kad mes esame panašios, bet mes abi naudojame socialinę mediją seksualioms nuotraukoms skelbti. Būtent dėl to mane ir praminė Meksikos Kim Kardashian, – svarstė Jimena Sanchez. – Mes abi esame populiarios dėl savo išvaizdos, ir mes abi esame labai aktyvios socialiniuose tinkluose, tad sunku išvengti lyginimo, bet aš tiesiog nemaniau, kad dėl to bus išpūstas toks didelis burbulas.“

„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez
„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez

Paklausta, ar ji iš tiesų norėtų nukonkuruoti Kim Kardashian ir tapti socialinių tinklų karaliene, Jimena Sanchez neslėpė: „Būtų visai malonu“. Tačiau kol kas milijoną sekėjų socialiniuose tinkluose turinti meksikietė smarkiai atsilieka nuo savo konkurentės – Kim Kardashian socialiniuose tinkluose turi net 30 mln. gerbėjų arminą. „Meksikoje surinkti sekėjų yra gerokai sunkiau – žmonės čia nėra tokie įsitraukę į technologijas ir socialinius tinklus kaip Jungtinėse Valstijose“, – kalbėjo Jimena Sanchez.

„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez
„Instagram“ nuotr./Jimena Sanchez

Duodama interviu britų portalui, meksikietė taip pat neslėpė mananti, kad Kim Kardashian yra prastas pavyzdys jaunoms merginoms. Labiausiai Jimenai Sanchez užkliūna tai, kad Kim Kardashian išgarsėjo dėl savo sekso vaizdajuostės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kim Kardashian
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt