Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Meghan Markle giminaičiai: vestuvių su princu nebus

Meghan Markle ir Princas Haris
Vida Press nuotr. / Meghan Markle ir Princas Haris
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai praėjusiais metais Jungtinės Karalystės princas Harry pradėjo draugauti su aktore Meghan Markle, karališkosios šeimos gerbėjai pradėjo spėlioti, kas jį galėjo sužavėti.

Spėlioti pradėjo ir karališkųjų rūmų aplinkos žmonės - netgi uoliai ieškoti povandeninių akmenų Meghan biografijoje. O joje ne viskas tviska. Iš pradžių paaiškėjo, kad princo mylimosios broliui Thomui (35) grėsė kalėjimas už grasinimą savo merginai – jis buvo į ją nukreipęs pistoletą.

Paskui Meghan Markle įsiserė Samantha Grant pradėjo lieti žurnalistams nuoskaudą, kad mergina nepadeda šeimai, pavadino aktorę siaurakakte, garbėtroška ir nesubrendėle. Samantha Grant netgi pradėjo rašyti knygą, kurios darbinis pavadinimas „Įžūlios princesės sesers dienoraštis“.

Instagram, Scanpix nuotr. /Samantha Grant ir Meghan Markle
Instagram, Scanpix nuotr. /Samantha Grant ir Meghan Markle

Neseniai paaiškėjo, kad 18-metė Samanthos Grant dukra Noel Rasmussen laiko save nacistinės organizacijos lydere. Štai šis faktas Bekingemo rūmus jaudina labiausiai.

„Karališkieji rūmai neleis, kad kiltų bent menka asociacija su nacizmu ar satanizmu, - pareiškė artimas rūmams šaltinis. – Juolab, kad Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II ir jos vyras, Edinburgo hercogas Philipas patys išgyveno karą“.

Kalbama, kad būtent todėl Harry pasineria į neatidėliotinus reikalus, kai Meghan Markle jau nori jį pristatyti savo tėvams. Tarp kitko, jos tėvas kelerius metus slapstosi nuo kreditorių.

Taigi aktorės giminaičiai nėra patenkinti jos draugyste su princu ir nori bet kokiais būdais išskirti mylimuosius. Tačiau pati Meghan Markle nusiteikusi užtikrintai – rengiasi sužadėtuvių ceremonijai, stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su princu Harry.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt