Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijus Mikutavičius – apie tėvystę, ambicijas kurti ir Lietuvos kokybės ženklą

Marijono Mikutavičiaus diskusijos su jaunimu akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Marijus Mikutavičius
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

„Mano antklodė – trispalvė“, – paklaustas apie savo jausmus tėvynei juokauja atlikėjas Marijus Mikutavičius. Jis sako nemėgstantis deklaratyvaus patriotizmo, nes jeigu patriotizmas brukamas per prievartą, kaip kadaise raudonos vėliavos su kūju ir pjautuvu – jis savaime atsistoja į gynybinę poziciją.

„Aš tingiu tenai veltis“, – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“ dėsto atlikėjas.

Karolio Mankausko nuotr./Agnė Grigaliūnienė ir Marijus Mikutavičius
Karolio Mankausko nuotr./Agnė Grigaliūnienė ir Marijus Mikutavičius

Marijus pažymi, kad tautą įkvepiančias dainas parašo ne todėl, kad jo kas nors to paprašo – jis teigia nesąs užsakomasis poetas ir rašo tada, kai kažką jaučia. Kita vertus, jis neatmeta to, kad šaliai reikia tam tikros propagandinės mašinos, nes valstybei tai yra į naudą – tai, anot jo, vienija žmones, prisideda prieš bendros gerovės, nors labiausiai atlikėjas norėtų, kad patriotizmas ateitų savaime.

„Aš nesuprantu žmonių, kurie sako, kad nekenčiu šalies. Ir dar jeigu jie motyvuoja tai, kad čia mažos algos ar mažos pensijos. Tai tokiu atveju aš sakau, kad tu turėtum nekęsti, nežinau, keturių penktadalių pasaulio – ten žmonės gauna dar mažesnes algas ir dar mažesnes pensijas“, – sako Marijus.

Ką jis galvoja apie #MeToo judėjimą? Kaip jis jaučiasi tapęs tėvu? Kaip jis įvardintų savo profesiją? Iš kur jis semiasi įkvėpimo? Kuo ji patraukė televizija? Apie visa tai ir dar daugiau – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt