Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Marijonui Mikutavičiui radijo stotyje teko gaudyti atsineštą katiną

Marijonas Mikutavičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Marijonas Mikutavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Marijonas Mikutavičius Auksinių singlų ir albumų apdovanojimuose trečiadienį pasirodė ne vienas – atsinešė ir jauną rainą katinėlį. Žmonės.lt atlikėjas tikino katiną pasiėmęs ne šiaip sau – vėliau jį nuveš draugui.

Trečiadienį radijo stoties „Radiocentras“ studijoje vyko Auksinių singlų ir albumų apdovanojimai – įvertinti geriausius albumus išleidę Lietuvos muzikantai, taip pat atskleista, kas tapo vienu iš M.A.M.A.2015 apdovanojimų iškilmių vedėjų. 

Renginyje pasirodė ir dainininkas Marijonas Mikutavičius, su savimi atsinešęs rainą katinėlį. Renginio metu jis atsiėmė auksinį apdovanojimą už naujausią savo albumą „Lengvas būdas mesti klausytis“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marijonas Mikutavičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marijonas Mikutavičius

„Tiesiog turiu nuvežti jį vienam žmogui“, – paklaustas, kodėl į renginį atvyko su katinu, Žmonės.lt sakė dainininkas. 

Marijono atsineštas katinas laukiant renginio pradžios atsidūrė pačiame dėmesio centre – augintinis susidomėjęs šmirinėjo po studiją, landžiojo po kėdėmis, stalais ir minkštasuoliais. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė

Žinoma, katinėlis sulaukė ir apdovanojimuose pasirodžiusių merginų dėmesio – jam neabejingos liko, paglostyti stengėsi ir Monika Linkytė, ir Justė Arlauskaitė-Jazzu. 

Pats M.Mikutavičius nesyk bandė aktyvų ir nuotaikingą gyvūną sudrausminti – teko ir paskui pabėgioti, ir po stalu siekiant už pakarpos pačiupti pačiam lįsti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt