Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Marijonas Mikutavičius dainuojantį Saulių Prūsaitį nutildė šūviu: žiūrėkite video

Marijonas Mikutavičius
Stop kadras / Marijonas Mikutavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rudenį startuosiančiam naujam muzikinio projekto „X Faktorius“ sezonui jau ieškomi nauji talentai, todėl vienas iš komisijos narių – Marijonas Mikutavičius – jau dabar jaunimą ragina suskubti į atrankas. Ir ragina ne bet kaip, o originaliu kvietimu, priversiančiu nusišypsoti.

„Gal jums to niekas niekada nesakė, bet kad ir kaip būtų liūdna, gyvenime yra šiokia tokia konkurencija, gyvenimas – varžybos, kurių negali laimėti, jeigu neparodysi, ką tu sugebi. Tu negali būti geras raitelis, jeigu kažkada neužšokai ant pačio greičiausio žirgo, negali būti geras chirurgas, jeigu taip ir neišdrįsai kažko nupjauti su savo skalpeliu, tu negali būti geras artistas, jeigu taip ir neišdrįsai užlipti į sceną. „X Faktorius“ tau duoda galimybę, jis gali būti pradžia“, – vaizdo įraše į potencialius projekto dalyvius kreipiasi M.Mikutavičius.

Video baigiasi gana netikėtai – fone pasigirsta dainininko Sauliaus Prūsaičio daina: staiga M.Mikutavičius išsitraukia šautuvą ir neva nušauna S.Prūsaitį. Tai padaręs atsiprašo už poelgį ir potencialius „X Faktoriaus“ dalyvius darkart paragina išbandyti savo sėkmę ir scenoje užimti „nušauto“ Sauliaus vietą.

„Užlipk į sceną, ateik į „X Faktorių“ ir gal tu dainuosi kaip Saulius Prūsaitis. Bandyk!“ – šypteli M.Mikutavičius.

„X Faktoriaus“ talentų paieška vyks Kauno Akropolyje – gegužės 9 d. 12 val., Vilniaus Akropolyje – gegužės 10 d. 12 val.

 

Marka ir Saulius. Posted by Marijus Mikutavicius on 2015 m. gegužės 3 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt