Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mariah Carey gimtadienis – šventiškiausiame žemės kampely

Mariah Carey
INSTAGRAM nuotr. / Mariah Carey
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors iki šiol dainininkės Mariah Carey tikrasis amžius yra paslaptis, tačiau moteris kovo 27 dieną švenčia gimtadienį. Džiaugsmingomis akimirkomis Mariah dalijasi su visu pasauliu. Neaišku, aktorei sueina 48-eri ar 49-eri. Pati ji yra sakiusi, kad gimtadienis jai neegzistuoja.

Per pastaruosius metus nemažai išgyvenimų patyrusi hito „All I want for Christmas“ atlikėja per šiais metais išvyko į Disneilendą.

Moteris su šešerių metų dvyniais Moroccanu ir Monroe atsidūrė, kaip ji pati įvardijo, šventiškiausioje vietoje žemėje.

Su pluoštu balionų, pasipuošusi plačia šypsena Mariah savo gimimo dienos nei žodeliu neminėjo. Ne kartą žvaigždė yra sakiusi: „Vengiu šio žodžio.“

#327 ♥️

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Su vaikų tėvu, buvusiu vyru Nicku Cannonu, Mariah kartu pasirodė per sekmadienį vykusius „Vaikų pasirinkimo“ apdovanojimus. Pora susituokė 2008 metais ir išsiskyrė po 6 metų santuokos. Iki šiol jie dalijasi savo dvynių globa. Manoma, kad per Mariah gimtadienį pasirodė ir jis. Šaltinių teigimu, kelionę į Disneilendą jie planavo drauge.

Tiksli Mariah Carey gimimo data pasauliui nėra žinoma. 2016 metais, viename interviu moteris sakė, kad ji visai neturi gimtadienio. „Mane kažkas čia, ant šios žemės, tiesiog mestelėjo“, – tuomet juokėsi ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt