Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mamų radijas" 5-ąjį gimtadienį pasitinka su leidiniu mamoms – herojėmis tapo Patricija Gadžijeva, Julija Žižė ir kitos žinomos moterys

Laura Mazalienė
Monika Gete nuotr. / Laura Mazalienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gegužės pirmosiomis dienomis pasirodys unikalių istorijų katalogas „Įkvepiančiai motinystei“, skirtas vaikų besilaukiančioms ir jau susilaukusioms moterims.

Pasakojimų herojėmis sutiko tapti ir skaudžius, bet įkvepiančius išgyvenimus patyrusios mamos, tiek begalinę laimę spinduliuojantys žinomi veidai. Tarp jų ir Patricija, Gadžijeva, Julija Žižė, Sandra Šernė, Olga Malaškevičienė, Evelina Daciūtė ir kt.

Mintį, išleisti įkvepiančių istorijų leidinį, Mamų radijo įkūrėja Laura Mazalienė brandino nuo tada, kada jos pirmagimei buvo diagnozuota įgimta liga. Visai netrukus, prabėgus metams, bus galima įvertinti išgyvenimų kupiną ir be galo jausmingą žurnalą moterims apie kitokią motinystę.

„Šie puslapiai bus skirti mamoms apie jas pačias. Pasakosime apie tokias moteris, kurių niekas nemokė įveikti depresiją, sunkias vaikų ligas, derinti darbą ar tiesiog džiaugtis augančiais vaikais. Jos to išmoko pačios, nes tokių knygų ar kursų nėra. Mes norime moterims padovanoti neįkainojamus pasakojimus, kurie „paruoštų“ kitokiai motinystei. Motinystei kaip jausmui, virsmui“, – istorijų katalogą pristato L. Mazalienė.

Žurnalistė atvirauja, kad pirminė mintis buvo išleisti knygą, o iki šios svajonės įgyvendinimo buvo likę vos keli žingsniai, tačiau nepavykus laiku pasirašyti sutarties su leidykla, gimė nuostabi komanda sukūrusi istorijų katalogą mamoms.

„Tai kur kas daugiau nei popieriaus lapai. Juose gyvens nuostabios herojės ir jų potyriai, padovanoję įkvepiančių atradimų, džiaugsmų, minčių. Čia kaip praktinis motinystės vadovėlis, kuriame aprašyta tikroji motinystė – su iššūkiais, klaidomis, prisipažinimais. Labai džiaugiuosi artimiau pažinusi herojes ir atradusi nuostabią komandą, kuri patikėjo šia idėja. Ačiū visiems, o labiausiai dėkoju stilistei Gabijai Jakavickienei, kuri pastūmėjo imtis šio gyvenimo projekto bei, aišku, dukrai ir vyrui.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt