Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mamos ir dukters ryšiui stiprinti – unikali kelionė

Milda Sabienė
Žanetos Paunksnės nuotr. / Milda Sabienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mergaitiški plepalai, atvirumo valandėlės, puiki gamta ir pramogos atokiau nuo namų trikdžių. Toks kelias sutvirtinti mamos ir dukters santykius, pažinti viena kitą ir tapti dar artimesnėmis laukia unikalioje kelionėje į Siciliją. Ten antrą balandžio savaitę prasidės pirmoji specializuota stovykla, skirta mamai ir dukteriai.

„Mamos ir dukros santykiai yra vienas stipriausių ryšių pasaulyje. Nuo jų priklauso dukterų ir jų būsimų šeimų gerovė, dvasinė ramybė ir gyvenimo kokybė”, – sako stovyklos sumanytoja ir vadovė Milda Sabienė.

Pasak rašytojos ir savęs pažinimo vadovės M.Sabienės, dažniausiai nesąmoningai dukterys atkartoja savo motinų elgseną šeimoje, kurią šios perėmė iš savo mamų bei močiučių. Ši elgsena formuoja santykius su vyrais, šeimą, požiūrį į gyvenimo vertybes.

„Dukros sako, kad nebus tokios kaip mama, tačiau pasąmoningai jas kartoja, tokiu pat pagrindu kuria santykius su vyrais. Karta iš kartos sukasi uždarame rate. Išsiveržus iš tokio rato atsiranda naujų galimybių, kitaip suvokiamas pasaulis, pagerėja santykiai su šeima, draugais, kolegomis”, – sako knygos „7 Visatos dėsniai” autorė M.Sabienė.

Stovyklos metu mamos ir dukros keliaus į ekskursijas, pramogaus, mėgausis itališkais desertais, kalbėsis, klausysis paskaitų ir medituos.

Mamos ir dukros nuo kasdienybės atitrūkti keliaus  į Siciliją
Mamos ir dukros nuo kasdienybės atitrūkti keliaus į Siciliją

„Kai mama bendrauja su dukra namie, tai daugiau yra auklėjimas, kad ir kaip to nesinorėtų pripažinti. Moteriai namų aplinkoje labai sudėtinga „atsijungti” nuo mamos rolės, nes namuose ji dirba mama. Kitoje aplinkoje galima tiesiog pasidalyti išgyvenimais, svajomis. Tada mama nedirba mama, o dukra nedirba dukra. Viena kitą gali pamatyti iš kitos pusės, geriau viena kitą suprasti, – sako dviejų dukterų mama M.Sabienė. – Kai paklausiau savo vyresniosios dukters, ko jai labiausiai trūko iš manęs, kai ji buvo paauglė, ji atsakė, kad tiesiog pokalbių, bendravimo, išklausymo – be pamokymų, patarimų”.

Stovykloje, kurią drauge organizuoja „ Studija365”, Sicilijoje mamos ir dukros praleis savaitę. Ši stovykla įeina į savęs pažinimo ir tobulėjimo programą „Time2Be”, skirtą siekti įvairių asmeninių ir profesinių tikslų.

Pagal šią programą rengiamos tikslinės kelionės į Kiprą, Italiją, Pietryčių Aziją. Vasarą planuojama paauglių stovykla Austrijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt