Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Mama tapusi Rimantė Kulvinskytė dėkoja medikams: „Ačiū jums, kovojantiems už kiekvieną gyvybės gramą“

Rimantė Kulvinskytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rimantė Kulvinskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš dvi savaites pirmagimę Luną pagimdžiusi reklamos ir viešųjų ryšių agentūros „Ad Majesty“ bendraturtė Rimantė Kulvinskytė (30) antradienį viešai padėkojo dukrytės sveikata besirūpinusiems medikams. Žinoma moteris paatviravo apie sunkumus, su kuriais susidūrė pirmosiomis dukros gyvenimo akimirkomis, ir tikino lengviau atsikvėpti galinti tik dabar.

Rimantės Kulvinskytės ir Povilo Miškinio-Eidukonio pirmagimė Luna pasaulį išvydo lapkričio 17-ąją. Apie asmeninį gyvenimą mažai kalbanti R.Kulvinskytė antradienio vakarą atvirai pasidalijo savo išgyvenimais po dukrelės gimimo ir padėkojo kūdikio ir jos pačios gerove besirūpinusiems medikams. 

R.Kulvinskytė savo įrašu „Facebook“ tinkle dalijasi ir su Žmonės.lt skaitytojais: 

„Nuo pat mažens su lengvu nepatogumu prisibijodavau tos vietos, kai mišiose vienas kitam linkime ramybės. Čia dabar, galvodavau, kas gali linkėti ramybės? Laimės, pinigų, sveikatos, dešimtukų – va, ko iš tiesų reikia linkėti! Ir linkėdavau tos ramybės puse lūpų, vengdama akių kontakto, tik į visas puses linksėdama galva.

Tačiau šį rudenį žodis „ramybė“ man įgijo visai kitą prasmę.

Antrą gyvenimo dieną mūsų Luna atsidūrė Antakalnio gimdymo namų Intensyvios slaugos skyriuje.  

Sunku nusakyti, ką aš ir Povilas išgyvenome. Dar ir dabar graudinuosi apie tai rašydama, tačiau su mažyliais reanimacijoje dirbantis personalas kaip įmanydamas gynė visas blogas mintis šalin. Tiksliau, jų ir būti negali, kai matai, kiek meilės ir rūpesčio sesutės ir gydytojos-neonatalogės atiduoda naujagimiams. 

Jos pačios save juokaudamos vadina žmonių veterinarais, suprask, naujagimis, kaip ir šuo, nepasakys, kur skauda.

O man jūs – amžinos mamos. Skirtumas tas, kad jūsų vaikai niekada neužauga. Niekada nesibaigia ir bemiegės naktys, sauskelnės, verksmai bei pienu kvepiantis kniurkimas.

Didžiuojuosi, kad gyvenu šalyje, kurioje nė nemirktelėjusi galiu patikėti savo brangiausią turtą medikams. Medikams, kurie man gali ne tik diagnozę perskaityti, bet ir apkabinti verkiančią.

Labai dėkoju visam Naujagimių skyriaus personalui ir jam vadovaujančiai dr. Violetai Drejerienei, gydytojai-neonatalogei Rūtai Klimienei bei Lunos atėjimu į pasaulį besirūpinusiomis Giedrei Šukienei, Vidai Baltakienei ir, žinoma, Ingridai Labanauskaitei. 

Ačiū už šventę, kurią tėvams dovanojate kasdien, ačiū už ramias naktis ir širdis. Ačiū jums, kovojantiems už kiekvieną gyvybės gramą.

P.S. Simboliška, kad Lunos pasveikimas sutapo su Advento pradžia – į namus atėjo ne tik ramybė, bet ir ankstyvos Kalėdos. Ramybės linkiu ir jums visiems.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Povilas Miškinis-Eidukonis
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt