Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mamą Marijampolėje aplankiusi Simona Nainė: „Stengiuosi per darbus nepamiršti savo šeimos ir draugų“

Simona Nainė su mama Vilija
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Nainė su mama Vilija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė – veikli ir užsiėmusi moteris, todėl aplankyti tėvus Marijampolėje jai pavyksta retai. Bet kai aplanko, labai džiaugiasi. Pavyzdžiui, prieš kelias dienas ištaikė progą savo laiką dovanoti mamai Vilijai.

„Mano tobulutė mamka“, – pasidalijusi nuotrauka, kurioje įsiamžino su mama, rašė S.Nainė. 

Žmonės.lt ji pasakojo, kad su mama įsiamžino Marijampolėje, – nuvažiavo aplankyti. „Turėjau laisvą dieną ir sugalvojau, kad man reikia nuvažiuoti aplankyti šeimą – mamytę, tėtį, senelį, močiutę, labai gerą draugę... Pagalvojau, kad labai jų pasiilgau“, – sakė atlikėja.

Laiką su šeima S.Nainė praleido ramiai:„Nieko nepramogavome. Tiesiog nuvažiavome aplankyti močiutę ir senelį. Senelis šiuo metu serga, taigi padarėme jam gražią staigmeną – jis labai džiaugiasi, kad nepamirštam, aplankom. Pramogų neieškojome – mums labai tinka ir tiesiog sėdėti kartu, gerti kavytę, valgyti skanią bandelę ir plepėti.“

Visgi aplankyti šeimyną S.Nainei pavyksta labai retai – dėl to garsi moteris apgailestauja. „Džiaugiuosi, kad mama buvo atvykusi pas mus į pajūrį pailsėti. Ten vasaros laikotarpiu nuomojame namą, tai smagu, kad jei jau pati negaliu atvažiuoti, tai tėvai atvyksta. Visgi stengiuosi per darbus nepamiršti nei savo šeimos, nei draugų. Ištaikau dieną ir atvažiuoju“, – tikino ji. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt