Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Mados renginių Vilniuje nepraleidžianti Diana Martinėlė: „Galiu susiruošti per pusvalandį“

Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai, Diana Martinėlė ir Rimas Petraitis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai, Diana Martinėlė ir Rimas Petraitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Teatro arenoje, kviestiniai svečiai rinkosi įvertinti jau antrąją dizainerės Dianos Vapsvienės kolekciją „Moteris kaip stirna“.

Renginio nepraleido ir Diana Martinėlė su širdies draugu Rimu Petraičiu. Moteris neretai mėgaujasi fotografų dėmesiu, mat pati mėgsta puoštis ir išsiskirti iš minios.

D.Martinėlė – kaunietė, tačiau noriai dalyvauja mados renginiuose, vykstančiuose Vilniuje. „Nematau problemos atvažiuoti, juk čia toks mažas atstumas, vilniečiai kamščiuose ilgiau pralaukia, negu užtrunka atvažiavimas iš Kauno“, – šypsojosi Žmonės.lt užkalbinta viešnia.

VIDEO: „V. Desire“ kolekcijos „Moteris kaip stirna“ pristatymas

Pasiteiravus, kiek jai, bene kaskart pritraukiančiai kitų svečių dėmesį, užtrunka susiruošti į vakarėlį, D.Martinėlė teigė, kad moka „susisukti“ labai greitai.

„Galiu susiruošti vos per pusvalandį, su plaukų susitvarkymu užtrukčiau truputį ilgiau, bet šiaip tikrai nestoviu kelių valandų prie veidrodžio“, – patikino ji.

Mados vakaras taip pat sudomino būrį svečių: krepšininką Kšištofą Lavrinovičių su žmona Tatjana, prodiuserę Laurą Paukštę, Rytį Žvagulį su širdies drauge Laura Navikaite, Daivą Tamošiūnaitę, Justę Zinkevičiūtę ir daugelį kitų.

„Moteris kaip stirna“ – kolekcija šiuolaikinėms damoms

„Moteris kaip stirna“ – taip kūrėja pavadino antrąją autorinę kolekciją. Pernai dizainerė pristatė debiutinę „V. Desire“ kolekciją, o šiemet toliau stengiasi užkariauti lietuviškos mados aukštumas.

„Nesiekiu diktuoti tendencijų, kurti vien madingų drabužių, – tikina D. Vapsvienė. – Mano tikslas – kurti patogius, nepriekaištingai sukonstruotus ir stilingus drabužius veikliai, kūrybiškai, beprotišku tempu gyvenančiai šiuolaikinei moteriai. Šiek tiek laukinei, kaip toji stirna, tačiau visada viską spėjančiai. Tokiai, kokia esu aš pati.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Diana Vapsvienė pristatė kolekciją „Moteris kaip stirna“, skirtą šiuolaikinėms kūrybiškoms damoms

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt