Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mados infekcijos“ raudonasis kilimas: besilaukianti Erica Jennings ir paslaptingas Monikos Linkytės palydovas

„Mados infekcijos“ svečiai
„Mados infekcijos“ svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį prasidėję stiliaus žaidimai tęsėsi ir šeštadienį – antrąją festivalio „Mados infekcija“ dieną svečių buvo ne ką mažiau. Šiek tiek vėliau atėję stileivos turėjo mindžiukuoti prie Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) dėl susidariusios ilgos eilės.

Mados šventės nepraleido ir garsenybės. Labiausiai akį traukė dukrytės besilaukianti dainininkė Erica Jennings, kuri neseniai grįžo iš atostogų Kolumbijoje.

Smalsių žvilgsnių susilaukė ir dainininkė Monika Linkytė, kurią į renginį atlydėjo Artūras Solovejus. Ar jie pora? Į šį klausimą Artūras, dar pozuodamas fotografams, dvejodamas atsakė „taip“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mados gerbėjai rinkosi į festivalį „Mados infekcija“
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Deimantė Andriuškaitė ir Simona Starkutė

Jau 19-tą kartą vykstantis mados festivalis „Mados infekcija“ – didžiausias tokio tipo renginys Lietuvoje. Jei iš pradžių šis festivalis labiau domino mados rinkos žaidėjus ir garsenybes, tai šiandien „Mados infekcija“ yra masinis renginys.

Šiandien madinga būti madingu. Domėtis mada, su ja susijusiomis naujienomis, skaityti stiliaus ir mados leidinius – tai populiaru ir madinga. Todėl kasmet į „Mados infekciją“ suplūsta daug jaunimo, neabejingo madai, netikėtiems aprangos sprendimams.

Būtent šie jaunuoliai ir leidžia sau daugiausiai eksperimentuoti su išvaizda. Ryškūs ar ekstravagantiški drabužiai ir keistas makiažas labiau būdingas jiems, o ne kasmet „Mados infekcijoje“ apsilankančioms garsenybėms. Jos iš savo susikurtų stiliaus rėmų išlipa nenoriai ar tik „viena koja“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt