Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

M. Katleris ir A. Kabašinskaitė – apie erkes, instagramą ir erotines fantazijas apie žvaigždes

N-18
Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Aš buvau Pamelos Anderson fanas“, – apie paaugliškus susižavėjimus kalbėjo komikas Mantas Katleris. Kartu su širdies drauge Aiste Kabašinskaite nestandartiniame interviu sudalyvavęs Mantas atviravo ir kitais provokuojančiais klausimais.

Jų režisieriaus Tado Vidmanto ir jo žmonos Linos Vidmantės projekte „Antra pusė“, kuriame ir nusifilmavo Aistė bei Mantas, netrūko. Koks jų požiūris į pornografiją? Ar permiegotų su aktoriumi Tomu Hardy? Į šį klausimą Aistė atsakė teigiamai nė nemirktelėjusi.

„Aš dar su žvake stovėčiau“, – kvatojosi Mantas, o Aistė antrino, kad būtinai leistų jam pažiūrėti. Tuo tarpu L.Vidmantė juokėsi, kad ji Tadui žiūrėti neleistų – išvytų iš namų bent kelioms valandoms.

Filmavimo metu ketveriukė kalbėjo ne tik intymiomis temomis. Jie aptarė socialinių tinklų įtaką gyvenimui, įvardijo didžiausias baimes.

„Mano viena didžiausių baimių yra erkę pasigauti. Tokia nesąmonė, tokia nedidvyriška mirtis. Joks žmogus, man atrodo, nėra miręs nuo to ir aš nenorėčiau būti pionieriumi“, – sakė M.Katleris.

Pagal kitą populiarų Tado projektą „Važiavimai“ sukurtoje „Antroje pusėje“ garsios Lietuvos poros linksmai atsakinėja į Tado ir Linos klausimus. Nuotaikingas, netradicinis interviu filmuojamas važiuojant automobiliu. Vaizdo siužetas su Aiste Kabašinskaite ir Mantu Katleriu – jūsų dėmesiui.

VIDEO: Antra Pusė - e06 - Mantas ir Aistė 2/2
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt