Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

M.A.M.A. viešnia Agnė Jagelavičiūtė pamokė, kaip tinkamai pasirinkti šventinę aprangą

Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstutis Rimdžius
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

M.A.M.A. apdovanojimų ceremonija – puiki vieta savo stiliui pademonstruoti. Šanso nepraleido stilistė Agnė Jagelavičiūtė, kuri didžiausiam metuose lietuviškos muzikos renginiui pasipuošė Viktorijos Jakučinskaitės kurta suknele. Su stiliste prie fotosienelės kartu pozavo Kęstutis Rimdžius.

Žinomų žmonių stilių stebinti, kritikuojanti, o ir pagirti nepamirštanti Agnė Jagelavičiūtė apdovanojimų ceremonijai pasipuošė juoda trumpa V.Jakučinskaitės kurta suknele. Pūstos suknelės apačia dekoruota siuvinėtomis sakuromis.

„Mano tikslas vilkėti tuos drabužius, kurie dar nepristatyti“, – Žmonės.lt sakė A.Jagelavičiūtė. 

VIDEO: M.A.M.A. 2014 apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Įspūdingas šou Kaune: geriausiems muzikantams įteikti M.A.M.A. apdovanojimai

Aštrialiežuve praminta stilistė tikino, kad visą vakarą akylai stebės, kaip renginiui pasipuošė susirinkę svečiai. „Laukite, apie tai tikrai pakalbėsiu. Man pačiai labai įdomu pamatyti, kaip kas atrodo. Net turiu planą, kaip viską pakomentuosiu“, – tikino stilistė. 

Kalbėdama apie šventinę aprangą ji tikino įžvelgusi lietuviams būdingą problemą: „Dažnai sakome, kad mes – ne Holivudas, mes neturime stengtis rengtis labai madingai. Netiesa. Mes turime stengtis kelti savo kartelę, galime atrodyti gerai.“

Paklausta, kaip apsirengti tokiems apdovanojimams ir nesuklysti, A.Jagelavičiūtė įvardino vos vieną taisyklę. 

„Nėra jokių taisyklių, išskyrus vieną: negalima ignoruoti aprangos kodo. Šiuo atveju, kodas yra „black tie“. Tai reiškia, kad privaloma atrodyti prabangiai. O asmeninis stilius – jau kitas dalykas. Prabangiai galima atrodyti ir savame stiliuje. Jeigu, pavyzdžiui, dainuojate klasiką, tada reikia prabangios suknelės, bet jeigu esate reperis, tai – ne treningų, o, pavyzdžiui, kostiumo iš žvynelių“, – sakė ji. 

Pasipuošusi V.Jakučinskaitės kurta suknele su sakuromis, tik kitokia nei vilkėjo Agnė, į M.A.M.A. šou atvyko ir Vaida Skaisgirė. Moterys į tai pažvelgė su humoru: suskubo kartu fotogafuotis. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė ir Agnė Jagelavičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė ir Agnė Jagelavičiūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt