Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

M.A.M.A. nariai apie žurnalistą Julių Girdvainį: „Muzikantai jį visuomet laikė savu“

Julius Girdvainis ir Arvydas Sabonis
M.A.M.A. nuotr. / Julius Girdvainis ir Arvydas Sabonis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos muzikos pasaulis patyrė šoką, pasklidus žiniai, kad ketvirtadienio vakarą netikėtai užgeso 43-ejų metų žurnalistas Julius Girdvainis. Daugelis šios dienos muzikos scenos herojų puikiai pažinojo jo profesionalią, charakteringą plunksną, gerbė jo talentą ir išskirtinę asmenybę.

Ilgus metus „Respublikos“ redakcijoje dirbusio J.Girdvainio straipsniai padėjo pažinti, pamilti ne vieną šių dienų muzikinės scenos autoritetą. Dar tik kūręsis nepriklausomos Lietuvos pramogų verslas Julių nuoširdžiai domino. Muzikantai jį visuomet laikė savu, J.Girdvainis buvo laukiamas jų susibūrimuose, žurnalistas nuolat dalyvaudavo svarbiausių įvykių sūkuryje. Be jo neapsieidavo garsieji Nidos festivaliai, Didžiosios lenktynės, muzikantų apdovanojimai, albumų pristatymai, koncertai.

Ilgainiui J.Girdvainis atsisveikinęs su šou verslu jis rašė aktualijų, politikos temomis. Tačiau atlikėjai, prodiuseriai, kompozitoriai, kolegos jo niekada nepamiršo. 

„Tai buvo ypač talentingas, raštingas, dėmesingas žmogus, turėjęs puikų humoro jausmą. Žavėjo jo fantastiškas sugebėjimas papasakoti taip, kad galėjai matyti, girdėti, bemaž užuosti tai, apie ką Julius rašė. Iš jo mokėmės, su juo visada buvo miela susitikti redakcijoje ar už jos sienų. Julius buvo siela“, – sakė M.A.M.A. Viešųjų ryšių vadovė, žurnalistė Jurga Klimaitė-Riebling.  

„Jis rasdavo priėjimą prie sunkiai pasiekiamų pašnekovų, prakalbindavo juos. Interviu skaitydavai su didžiausiu malonumu. Julius buvo tikra savo profesijos žvaigždė“, – kalbėjo M.A.M.A. pirmininkas Martynas Tyla.

Asmeninio archyvo nuotr./Julius Girdvainis
Asmeninio archyvo nuotr./Julius Girdvainis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mirtis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt