Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

M.A.M.A 2015 subūrė pramogų pasaulio garsenybes: raudonas kilimas priminė podiumą

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebino penktą kartą surengti M.A.M.A. apdovanojimai, kurių metu išdalinti trofėjai geriausiems 2015-ųjų Lietuvos muzikantams. Į iškilmingą ceremoniją muzikos žvaigždės ir kiti pramogų pasaulio atstovai žengė raudonu kilimu.

Dar prieš apdovanojimų ceremoniją M.A.M.A. rengėjai įspėjo, ko laukia ir ko griežtai nepageidauja matyti ant raudonojo kilimo.

Šįmet šou rengėjai ceremonijoje tikėjosi sulaukti per pusės tūkstančio garsenybių.

Susirinkusios žvaigždės fotografams demonstravo ne tik akinančias šypsenas, bet ir įmantriausius stiliaus viražus: raudonas kilimas renginio metu priminė podiumą, ant kurio pristatomi garsiausių Lietuvos dizainerių ir stilistų darbai bei deriniai. 

Žmonės.lt nuotr./Svečiai
Žmonės.lt nuotr./Svečiai

Prie fotosienelės prieš renginį pozavo ir šou vedėjai – įspūdingai atrodžiusi Jazzu su Justinu Jankevičiumi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nataliją Bunkę M.A.M.A raudonu kilimu lydėjo krepšininkas Vilmantas Dilys: abu neslėpė šiltų jausmų

Kaip nuotaka ant raudonojo kilimo pasirodė ir šiuo metu Lietuvoje viešinti Evelina Anusauskaitė-Young.

„Viktorija Jakučinskaitė mane aprengė. Aš ištikima jos suknelėms. Norėjau šviesios suknelės, norėjau, kad tai būtų labai romantiškas įvaizdis. Kai pagalvoju, kas galėtų geriausiai šį įvaizdį sukurti, tai pirma mintis buvo Viktorija. Ši suknelė jau buvo pasiūta, tai gražiausia jos kolekcijos suknelė ir man teko garbė ją vilkėti“, – teigė dainininkė.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Evelina Anusauskaitė-Young su broliu
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Evelina Anusauskaitė-Young su broliu

Akį traukiančia suknele vilkėjo prodiuserė, Martyno Tylos mylimoji Neringa Zeleniūtė. Suknelė subtiliai apnuogino kūną.

„Mano įvaizdį kūrė klaipėdietės Aina Zinčiukaitė ir Olga Filatova. Esu joms ištikima ir be galo, be krašto dėkinga už jų rūpestį, pagalbą. Iš tikrųjų, niekada nežinau, kuo vilkėsiu, nes neturiu laiko, neturiu jėgų rinktis, todėl visa tai padaro Olga su Aina“, – Žmonės.lt sakė Neringa.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė

Paklausta, ar įspūdinga suknelė, po kuria Neringa nieko nevilki, nevaržo judesių, ši su šypsena atsakė: „O atrodau suvaržyta? Nieko nesimato, todėl gerai ir jaučiuosi.“

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė kilimu žengė pasipuošusi žėrinčia suknele su gilia iškirpte.

„Mane papuošė naujas kūrėjų duetas „Šaša“. Tai naujas, pirmas apdaras, pateiktas visuomenei, kurį sukūrė Joringis Šatas. Tai Joringio fantazijos polėkis, suknelė pasiūta rekordiškai greitai – per savaitę, be primatavimų. Šiandien pirmas kartas, kai aš ją pasiūtą apsivilkau, ir, manau, kad viskas labai pavyko gerai“, – Žmonės.lt sakė V.Skaisgirė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė

Paklausta, ar nebijo varstančių žvilgsnių dėl gilios iškirptės, Vaida juokėsi: „Pasižiūrėkite, kiek aplink gražių damų su įvairiomis grožybėmis. Manau, ši suknelė nėra kažkuo kitokia.“

Pasirodę ant raudono kilimo svečiai ir jų palyda skubėjo į VIP erdvę, kur laukė ceremonijos pradžios, bendravo ir vaišinosi. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaune penktą kartą griaudėjo M.A.M.A. muzikos apdovanojimai

VIDEO: M.A.M.A 2015 apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt