Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lūžusi ranka Arui Vėberiui netrukdė pasirodyti barmeno amplua

Aras Vėberis
Organizatorių nuotr. / Aras Vėberis
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Beveik ketvirtį amžiaus muzikinėje scenoje praleidęs grupės „Naktinės personos“ įkūrėjas Aras Vėberis žino, kaip nustebinti publiką. Prieš kelias dienas ranką susilaužęs atlikėjas nė nemano atidėti suplanuotų pasirodymų ir sako, kad publikos dėmesys jam atstoja nuskausminamuosius.

Ketvirtadienio vakarą projekte „Žvaigždė už baro“ pasirodęs A.Vėberis daugelio susirinkusiųjų nuostabai ryžosi gaminti kokteilius tik kaire ranka, mat dešiniąją dengė gipso įtvaras.

„Darbinė trauma, – trumpai apibūdino vakaro šeimininkas. – Po koncerto iškraunant aparatūrą, studijoje pamačiau svyrančią gitaros kolonėlę. Tikėjausi, kad sugebėsiu ją sugriebti, bet truputį neapskaičiavau – vadinamasis kubas buvo kiek per sunkus ir krisdamas visu svoriu prispaudė plaštaką. Regis, patyriau gan sudėtingą delnikaulio lūžį. Gydytojai jau ragino gultis ant operacinės stalo, bet kol kas turėjau atsisakyti, nes artėjo šis vakaras už baro, o po to ir mūsų naujojo albumo pristatymas Kauno publikai.“

Organizatorių nuotr./Aras Vėberis
Organizatorių nuotr./Aras Vėberis

Kiekvieną ketvirtadienį vykstančio renginių ciklo „Žvaigždė už baro“ organizatoriai mano, kad Aras tapo pirmuoju barmenu, gaminusiu kokteilius viena ranka, ne tik kokteilių bare „Basement by BarBar’a“, bet ir visoje Lietuvoje.

Nors toks muzikanto debiutas nebuvo itin produktyvus, jis dar prieš pasirodymą žadėjo daugiau dėmesio skirti neatsiejamai barmenų darbo daliai – bendravimui su publika.

„Tikras barmenas privalo būti ne tik meistriškas gėrimų pilstytojas, bet ir geras psichologas. Juk kaskart jam tenka bendrauti su daugybe skirtingų klientų, kurių kiekvienas atsineša savo nuotaiką. Vienus kamuoja bėdos, kiti ateina norėdami pasidalinti įspūdžiais ar džiaugsmais. Žmones reikia pralinksminti, o kai kuriuos ir paguosti. Kaip tik tai ir mėginu šįvakar padaryti“, – tarsi pamiršęs skaudančią ranką, vakarui įsibėgėjus kalbėjo A.Vėberis.

Organizatorių nuotr./Aras Vėberis
Organizatorių nuotr./Aras Vėberis
Organizatorių nuotr./Aras Vėberis
Organizatorių nuotr./Aras Vėberis

„Naktinių personų“ siela dėl savo patirtos nesėkmės pernelyg nesikrimto. Sėkmingai padirbėjęs už baro, penktadienio vakarą jis toliau tęs savo pasirodymų maratoną. Šįkart drauge su ilgamečiu scenos partneriu Alanu Chošnau jiedu naktiniame klube „Gargaras“ kauniečiams pristatys savo naująjį albumą kartu su grupe „Electronic I“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šalčiūtė paskelbė savaitgalio linksmybių pradžią laikinojoje sostinėje

A.Vėberis džiaugiasi artėjančiam koncertui parengęs klubinę programą, kuri leis jam pasirodyti scenoje net ir sugipsuota ranka: „Tai netrukdys naudotis kompiuteriu, todėl viskas bus gerai. Tačiau apie prisilietimą prie gitaros ar klavišinių kurį laiką dar teks pasvajoti.“

Daugelio lietuviškais hitais tapusių dainų muzikos ir tekstų autorius A. Vėberis barmeno estafetę perėmė iš praėjusią savaitę projekte „Žvaigždė už baro“ šeimininkavusios Neringos Šiaudikytės. Kokias nutrūktgalviškas šėliones kokteilių bare „Basement“ surengė grupės „Naujos pupytės“ atlikėja, kviečiame pasižiūrėti vaizdo siužete.

VIDEO: Žvaigždė už baro - Neringa Šiaudikytė @ Basement by Barbar'a - 2015 11 05
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt