Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lino Kleizos žmona sužibėjo naujame amplua: prisipažino, kad jaudinosi

Agneta Kleiziene_asm.nuotr_1
Asmeninio archyvo nuotr. / Agneta Kleiziene_asm.nuotr_1
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žinomo krepšininko Lino Kleizos žmona Agneta Kleizienė – veikli moteris. Ji ne tik sūnelio Jokūbo mama, vadovauja nuosavam verslui, bet dar ir randa laiko maloniai veiklai. Žavi moteris nusifilmavo komiškame TV3 televizijos seriale „Šviesoforas“, kuriame įkūnijo pačią save.

Jau šį, pirmadienio, vakarą TV3 serialo žiūrovai turės galimybę išvysti A. Kleizienę. Komiškame seriale debiutuojanti žavi moteris tikino, kad tai buvo smagi patirtis. „Manau, kad man sekėsi neblogai, nes vaidmuo nebuvo labai sudėtingas. Reikėjo vaidinti pačią save. Filmavimo aikštelėje jaučiausi visiškai gerai, tik nustebau, kiek daug žmonių dirba prie vieno kadro“, – šypsodamasi apie naują patirtį pasakojo A. Kleizienė.

Gausią serialo komandą krepšininko L. Kleizos žmona šiltai priėmė Vilniaus senamiestyje įsikūrusiuose savo jaunystės, grožio ir sveikatos namuose „Molecule“, kurie vienai dienai tapo tikra filmavimo aikštele. Agneta atskleidė, kad mokykloje jai buvo pranašaujama aktorės karjera.

Stop kadras iš serialo  „Šviesoforas“/Agneta Kleizienė
Stop kadras iš serialo „Šviesoforas“/Agneta Kleizienė

„Kažkada mokykloje man pranašavo aktorės karjerą. Bet dabar suprantu, kad neturėčiau tam visų reikiamų savybių. Šio amato tikrai reikia mokytis“, – paragavusi aktorystės duonos sakė A. Kleizienė.

Televizijos serialas „Šviesoforas“ pasakoja apie tikrą ir tvirtą vyrų draugystę. Trys draugai ir jų asmeniniai romantiški santykiai simbolizuoja šviesoforo spalvas. Vienas iš jų – vedęs, kitas turi mylimąją, kurios vis nesiryžta vesti, o trečias – viengungis. Pagrindinius serialo herojus įkūnija gerai visiems pažįstami aktoriai, kuriems kompaniją kartas nuo karto palaiko kviestinės žvaigždės. Viena jų ir tapo Agneta.

Nors A. Kleizienė ne vienerius metus dirbo modeliu užsienyje ir Lietuvoje, tačiau prisipažino, kad prieš serialo filmavimo kameras vis tik šiek tiek jaudinosi: „Teko ne kartą filmuotis, tiesioginiame eteryje esu vedusi laidą, tad prieš filmavimo kameras tikrai nesu naujokė. Nors neneigsiu, mažas jauduliukas išlieka visada.“

„Šviesoforas“ – tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai tarsi šviečiantys šviesoforo signalai. Vienas iš jų jau yra vedęs, kitas turi merginą, o trečiasis – laisvas ir nepriklausomas, kitaip sakant – mergišius. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Trys draugai susidurs su kasdieniškomis bėdomis ir problemomis, vienas kitą gelbės, pyksis ir taikysis, juoksis ir verks.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt