Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Adomaitis: „Saugokime mūsų vaikus, ginkime juos, padėkime jiems drauge“

Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas suorganizavo tėvų globos netekusiems vaikams išvyką į pramogų centrą
Organizatorių nuotr. / Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas suorganizavo tėvų globos netekusiems vaikams išvyką į pramogų centrą
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas suorganizavo tėvų globos netekusiems vaikams jaukią išvyką į „Vaikystės miestą“. Likimo nuskriaustiems vaikams tai paliko neišdildomą įspūdį. Apie pramogas ir patirtus nuotykius vaikai kalbėjo džiugesio kupinomis akimis.

Kurti gėrį vaikams ir apsaugoti juos – tai suaugusiųjų pareiga. Tragiška Mato istorija privertė visą Lietuvą pažvelgti į silpniausią ir svarbiausią mūsų visuomenės grandį – mažamečius. Apmaudu, kad tik dabar, kuomet mažyliui jau nebeįmanoma padėti.

Savo vardo labdaros ir paramos fondą įsteigęs Linas Adomaitis jau kelis metus rūpinasi tėvų globos netekusiais kūdikiais, jų buitimi, kultūriniu ugdymu, pažintinėmis kelionėmis, spektakliais, koncertais.

Muzikantas savo „Facebook“ paskyroje jautriu laišku kreipėsi į visuomenę:

„Kreipiuosi į visus visus lietuvius. Brangieji, ši tragedija smogė visu savo baisumu ir priminė vėl, kad Lietuvoje yra daug vaikų, prieš kuriuos naudojamas smurtas, daug vaikų, kuriuos dėl įvairių priežasčių palieka tėvai, daug vaikų, kurie gyvena su girtaujančiais, asocialiais asmenimis, daug vaikų, kurie gyvena kūdikių ar vaikų namuose, daug vaikų, kurie neturi galimybės apsiginti ar kažkam pasiskųsti. Visi jie stokoja pagrindinio dalyko – visų mūsų rūpesčio ir meilės.

Sureagavę laiku galite išgelbėti gyvybę arba net visą žmogaus gyvenimą. Saugokime mūsų vaikus.

Tie likimo nuskriausti mažieji – yra žmonės iš didelės raidės. Jie užaugę jaus ir tikrai prisimins mūsų visų pagalbą. Padėkime Jiems tapti tikromis asmenybėmis ir padėkime Jiems augti taikiame, kūrybiškame pasaulyje.

Nebūkime abejingi, savo aplinkoje matydami neteisybę ir smurtą, vykdomą prieš mažamečius. Sureagavę laiku galite išgelbėti gyvybę arba net visą žmogaus gyvenimą. Saugokime mūsų vaikus, ginkime Juos, padėkime Jiems drauge.“

Praėjusią savaitę Lino Adomaičio fondas suorganizavo likimo nuskriaustiems mažyliams nepamirštamą išvyką į Žalgirio arenoje įsikūrusį „Vaikystės miestą“. Pradžioje vaikai nežinojo, ko griebtis – aplink tiek daug nematytų žaidimų, namelių, supynių, čiuožyklų, mašinėlių. Begalinio džiaugsmo ir vaikiškos euforijos pagauti mažieji dar savaitę pasakojo auklėtojoms savo įspūdžius ir nuotykius.

„Mažyliams, kurie auga be tėvų globos, ypatingai reikia dėmesio ir meilės, tad mūsų fondas stengiasi nuolat pradžiuginti vaikučius. Organizuojame koncertus, žaidimus, fotosesijas, kad suaugę jie prisimintų, kaip atrodė vaikystėje. Kaskart nuvažiuojame ir su profesionaliomis kirpėjomis. Šis procesas būna labai emocionalus: kas nori plaukuose žaibo, kas kirpčiukų ar kasyčių. Paskui vaikai žiūri į veidrodį, džiaugiasi pokyčiais,“ – jaukaus vaikų klegesio fone kalbėjo fondo direktorė Irma Adomaitienė.

Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas ragina ne tik laiku pranešti vaiko teisių tarnybai ir policijai apie gresiantį pavojų mažamečiams, bet ir nuoširdžiai rūpintis likimo nuskriaustųjų vystymosi raida, dvasiniu bei kultūriniu ugdymu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt