Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Adomaitis fotosesijoje „Klasika 2014“ pristato savo naują įvaizdį

Linas Adomaitis
Pijaus Vyčo nuotr. / Linas Adomaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis savo muzikos gerbėjams pateikia naujausią fotosesiją „Klasika 2014“, kurią įgyvendino fotomenininkas Pijus Vyčas. Nuotraukose L.Adomaičio įvaizdis pulsuoja klasikinėmis tendencijomis. Galbūt ir naujausioje kūrėjo muzikoje bus klasikai artimi štrichai?

„Labai džiaugiuosi fotomenininko ir mano bičiulio Pijaus Vyčo darbu. Visos fotografijos darytos klasikine, analogine technologija, naudojant plačią juostą. Tai man asocijuojasi su ta fotomenine veikla ir laikais, kai niekas niekur neskubėjo, kai kiekvienas kadras buvo brangus. Tiesą sakant, daugybę analoginių muzikos instrumentų naudoju naujausiuose savo įrašuose, todėl šis vizualus įvaizdis simboliškai siejasi ir su naujausia mano muzika,“ – sako Linas.

Fotosesijos darbai užtruko dvi dienas, mat pirmąją dieną apie 100 kadrų buvo padaryta Kauno Valstybinio muzikinio teatro scenoje, o kitą dieną veiksmas persikėlė į fotostudiją. Linas prisimena, kad darbo procese jam ypač patiko muzikinio teatro „fotoaikštelė“, apšvietėjų darbas ir kūrybinga atmosfera. Daugiau nei iš 200 kadrų kūrybinė komanda atrinko 77 nuotraukas. Kol kas muzikantas nusprendė pasidalinti 15 kadrų su savo muzikos gerbėjais. Likusias nuotraukas Linas ketina išsaugoti naujausio muzikos albumo dizainui.

„Sesijos teatre metu prisėdau pailsėti, paėmiau savo miuziklo partitūrą į rankas ir tuomet fotomenininkas riktelėjo: „taip ir būk!“ O pats su visa įranga pradėjo bėgioti po muzikinį teatrą ir iš skirtingų vietų rinkti geriausius kadrus. Sėdėdamas ir žiūrėdamas į natas bei teatro sceną prisiminiau savo tėvus, juk manęs besilaukianti mama dar 1976-ais ateidavo į kiekvieną teatro spektaklį ir lygiai iš tos pačios vietos žiūrėdavo į mano tėvą, kuris orkestre griežė pirmu smuiku,“ – pasakoja Linas, pridurdamas, kad būtent dėl to fotosesija „Klasika 2014“ jam itin brangi ir nostalgiška.

Ši fotosesija tai pirmas žingsnis į būsimus Lino Adomaičio kūrybinius sumanymus 2014 metams. O vieną iš jų atlikėjas originaliai pateiks jau kitą savaitę. Linas prasitarė, kad tai bus darbas, kurio tiek jis, tiek jo muzikos gerbėjai laukė net 10 metų.

Pijaus Vyčo nuotr./Linas Adomaitis
Pijaus Vyčo nuotr./Linas Adomaitis
Pijaus Vyčo nuotr./Linas Adomaitis
Pijaus Vyčo nuotr./Linas Adomaitis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt