Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ligoninėje atsidūrusi Vidmantė Martikonytė jau žino, ko saugotis egzotiškuose Filipinuose

Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė
Asmeninio albumo nuotr. / Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vos įsibėgėjo atostogos – ir nuostabius paplūdimius pakeitė Filipinų El Nido ligoninės vaizdas bei lašelinė. Taip nutiko prekės ženklo „Go.Mante“ įkūrėjai Vidmantei Martikonytei-Medišauskienei (28).

Antradienio vakarą ligoninėje atsidūrė ne tik ji, bet ir vyras verslininkas Paulius Medišauskas bei kartu keliavę draugai.

Vidmantė Martikonytė
Vidmantė Martikonytė

Kaltas vanduo.

„Pasirodo, negalima net dantų valytis vandeniu iš čiaupo. Dar gėrėme vaisių kokteilių su ledukais, visa mūsų kompanija sunegalavo, – portalui Žmonės.lt pasakojo Vidmantė. – Pakilo aukšta temperatūra, prasidėjo vėmimas”.

Keliautojai iš pradžių bandė gelbėtis savais būdais, tačiau ilgai nedelsė ir nuvyko į ligoninę. Ką gi, pagalba buvo suteikta, tačiau sąlygos, pasak Vidmantės, nepalyginamai prastesnės nei Lietuvoje.

Kokia nuotaika, kai mėgavimasis atostogomis nutrūko po penkių dienų?

„Kažkaip labai ramiai reaguoju, nes kiek kur kada keliaučiau, visuomet kas nors nutinka panašaus. Svarbu kuo greičiau kreiptis į medikus, patiems nesigydyti”, – įsitikinusi moteris.

Ji tikisi ketvirtadienį jau geresnės savijautos – laukia kelionė į Borakajaus salą.

Iki negalavimo Medišauskai Filipinuose aplankė nemažai gražių salų, gėrėjosi gamta, mėgavosi vietinių žmonių draugiškumu bei paslaugumu.

Vidmantė Martikonytė spėjo pasigėrėti Filipinų gamta
Vidmantė Martikonytė spėjo pasigėrėti Filipinų gamta

„Iki šiol iš visų kelionių man labiausiai įsiminė Kuba – visiškai kitoks gyvenimas, nors žmonės ten neturi nieko – vaikšto atsipalaidavę, šypsosi. Bet Filipinų gamta mane sužavėjo labiau. Kuboje buvome 2 kartus, grįžčiau ten ir 15-tą. Tiesa, Kuboje taip pat sirgau, visuomet mane lydi panašios bėdos, tik šį kartą – gana smarkiai”.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 gamta Kuba Filipinai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt