Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos žvaigždes sujaudino mažojo Teodoro istorija – tai vos trečias toks atvejis mūsų šalyje

Teodorui būtinas gydymas Prancūzijoje, Šveicarijoje arba JAV.
Teodorui būtinas gydymas Prancūzijoje, Šveicarijoje arba JAV.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vėžys nesirenka. Jam nesvarbu, tu vargšas ar turtuolis, senas ar dar visai vaikas... Ypač reta smegenų vėžio forma susirgo nė dvejų metukų neturintis Teodoras. Lietuvos gydytojai yra bejėgiai kovojant su tokiu dideliu augliu – tai vos trečias toks smegenų vėžio atvejis mūsų šalyje. Todėl berniukui būtinas gydymas Prancūzijoje, Šveicarijoje arba JAV. Toks gydymas gali kainuoti net kelis šimtus tūkstančių eurų, tad vilties neprarandantys tėvai kreipėsi į visuomenę, prašydami pagalbos.

Prie paramos mažajam Teodorui prisidėjo ir žinomi Lietuvos žmonės. Jaudinančia berniuko tėvo Lauryno Sadausko žinute feisbuke pasidalijo ne viena garsenybė, tarp kurių dar taip neseniai dėl savo ankstuko sūnaus naktimis nemiegojęs Kristupas Krivickas.

„Aš tikiu. Stebuklais. Ir žmonėmis. Tėveliams stiprybės ir vilties. Teodorui... pačių geriausių Kalėdų pasaulyje!“ – dalydamasis žinute, kviečiančia aukoti Teodorui, rašė Kristupas Krivickas.

Kristupą, kaip ir daugelį kitų lietuvių, sujaudino atviras L.Sadausko laiškas, išspausdintas paramos svetainėje youcaring.com.

Mano sūnui reikia pagalbos kovoje su retu smegenų augliu

Teodorui iškart po Kalėdų sueis dveji. Jis berniukas, kaip ir kiti berniukai: jam patinka mašinėlės, dūkti su trejų metų sese ir užgesinus šviesą gąsdinti pabaisomis mamą ir tėtę, ledinukai ir vaikiškos dainelės. Išskyrus tai, kad jis gali niekada nevairuoti tikros mašinos ir mes nesužinotume, kokią muziką jis klausys šešiolikos, ar kuo bus užaugęs.

Prieš dvi savaites Teodoro galvytėje gydytojai rado didelį auglį. Tokį didelį, kad jie nesupranta, kaip vaikas gali judėti, kalbėti ir žaisti, ir atrodyti taip kaip ir kiti vaikai. Bet jis gali. Tai Teodoro stebuklas. Mes norime jam padovanoti dar vieną stebuklą – galimybę užaugti. Iš tikrųjų tas stebuklas – tai mokslas, pažangiausi gydymo metodai Prancūzijoje, Šveicarijoje arba JAV. Gydomas Lietuvoje konvenciniais metodais jis galbūt sulauks ketverių.

Šio reto auglio (pilomiksoidinės astrocitomos) biopsijos mėginys jau išsiųstas į Prancūziją, Gustave Roussy vėžio institutą, kur tokiais atvejais sėkmingai taikoma individuali chemo ir imuno terapija, kuri Teodorui suteiktų realų šansą ne tik pasveikti, bet ir užaugti.

Dar laukiame atsakymo ir konkretaus gydymo plano, bet jau dabar žinome, kad vien pirmojo gydymo etapo kaina gali perlipti 150 tūkstančių eurų, o visas gydymas gali kainuoti net keletą šimtų tūkstančių, todėl be pagalbos neapsieisime.

Mes, jo šeima, mama, tėtis ir sesė, tikime, kad kilometrai ir trūkstami nuliai sąskaitoje nesutrukdys išgelbėti mūsų berniuko. Todėl būsime dėkingi už kiekvieną eurą, pasidalinimą šiuo įrašu ar palaikantį komentarą.

Tikime žmonių gerumu, mokslu ir stebuklu.

Šiuo momentu Teodoras jau surinko beveik ketvirtadalį visų reikalingų lėšų (48 tūkst. Euro). Suma, kuri matosi „YouCaring“ platformoje nėra galutinė – daug žmonių ir įmonių daro pavedimus tiesiai į sąskaitą.

„Esu nepaprastai dėkingas visiems už jūsų gerumą. Tai, kas prieš pradedant šią kampaniją rodėsi kaip nepasiekiamas tikslas, dabar pradeda matytis kiek kitoje šviesoje. Didžiulis ir nuoširdus AČIŪ kiekvienam iš jūsų už paramą, pasidalinimą ar palaikančią žinutę“, – penktadienio rytą dėkojo L.Sadauskas.

Pinigus galite aukoti:

Per labdaros platformą:
https://www.youcaring.com/teodorassadauskas-1035575

Pervesdami tiesiai į sąskaitą:

Gavėjas: Teodoro kovos su smegenų vėžiu paramos ir labdaros fondas

Sąskaitos numeris: LT774010051004141201

Bankas: Luminor Bank AB

Swift: AGBLLT2X

Trumpuoju numeriu 1402 (skambučio kaina 1,50 Euro)

Numeriu +37061876572 per Revolut

Visos nepanaudotos lėšos bus pervestos fondui „Rugutė“, remiančiam vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vėžys parama
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt