Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lietuvos garsenybės sveikina JAV įteisinus gėjų santuokas – „Facebook“ nuotraukas puošia vaivorykšte

Paulius Ambrazevičius, Raminta Vyšniauskaitė, Justinas Jarutis
Žmonės.lt montažas / Paulius Ambrazevičius, Raminta Vyšniauskaitė, Justinas Jarutis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

JAV legalizavus tos pačios lyties santuokas socialiniuose tinkluose nusirito sveikinimų ir komplimentų valstybei banga. Neabejingos šiam JAV Aukščiausiojo teismo sprendimui liko ir Lietuvos garsenybės.

JAV Aukščiausiasis teismas penktadienį pritarė tos pačios lyties santuokoms. Vienos lyties santuokos pripažintos teisėtomis visose JAV valstijose.

Sprendimas netruko sulaukti ovacijų, sveikinti šalį suskubo ir internautai – nuo pat jo priėmimo momento socialiniuose tinkluose mirga žinutės su pagyromis JAV. Čia sveikinimais dalijasi ir svarbiausi pasaulio lyderiai, valstybinės institucijos.

„Šiandien žengtas didžiulis žingsnis mūsų žygyje lygybės link. Gėjų ir lesbiečių poros dabar turi teisę tuoktis, kaip ir bet kurie kiti“, – parašė B.Obama socialiniame tinkle „Twitter“, o Baltieji rūmai savo paskyros avatarą pakeitė judėjimo už gėjų teises vaivorykšte.

Tokios vaivorykštės tučtuojau išplito ir paprastų internautų gretose. Savo profilio nuotraukas „Facebook“ vartotojai patobulino nuspalvindami jas gėjų vėliavos spalvomis – „pridengė“ vaivorykšte. 

Tokių patobulintų profilio nuotraukų socialiniame tinkle dabar tūkstančiai.

Prie improvizuotos akcijos prisidėjo ir žinomi Lietuvoje žmonės – savo nuotraukas nuspalvino komikas Paulius Ambrazevičius, grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis, radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir kiti.

Asmeninio albumo nuotr./Justinas Jarutis
Asmeninio albumo nuotr./Justinas Jarutis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt