Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos aktorei Aistei Diržiūtei – apdovanojimas iš Natalie Portman rankų

Natalie Portman (trečia iš kairės) ir Aistė Diržiūtė (šešta iš kairės)
Vittorio Zunino Celotto nuotr. / Natalie Portman (trečia iš kairės) ir Aistė Diržiūtė (šešta iš kairės)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį aktorė Aistė Diržiūtė kartu su kitais 9 tarptautinės programos „European Shooting Stars“, skirtos kylančioms Europos kino žvaigždėms, finalistais buvo apdovanota Berlyno kino festivalyje vykusios iškilmingos ceremonijos metu. A.Diržiūtė yra pirmoji Lietuvos aktorė patekusi į šios programos finalą.

Isa Foltin nuotr./Aistė Diržiūtė
Isa Foltin nuotr./Aistė Diržiūtė

„Natalie Portman įteiktas apdovanojimas – jau mano rankose, namo grįžtu su galybe įspūdžių ir naujų draugysčių širdyje. Puošnioji programos dalis baigėsi, tačiau visas darbas ir Lietuvos atstovavimas tik prasideda. Dabar jaučiu didelę garbę ir džiaugsmą, o sugrįžus į realybę laukia ir kiti darbai“, – sako A.Diržiūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Aistė Diržiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Aistė Diržiūtė

A.Diržiūtė su kitais programos finalistais Berlyno kino festivalio metu buvo pristatyta tarptautinei kino bendruomenei, žiniasklaidai ir publikai, dalyvavo spaudos konferencijoje, individualiuose susitikimuose su tarptautinių aktorių atrankų agentūrų atstovais bei kino industrijai skirtuose renginiuose.

A.Diržiūtė atliko vaidmenį režisierės Alantės Kavaitės filme „Sangailė“, kurio europinė premjera įvyko Berlyno kino festivalyje.

„European Shooting Stars“ atrankos komisijos nariai negailėjo komplimentų A.Diržiūtei: „Aistė debiutavo „Sangailėje“ su tokiu pasitikėjimu, kad mums sunku patikėti, jog tai jos pirmas didelis vaidmuo. Aistė, filme suvaidinusi Austę – laisvos sielos mūzą, sugebančią išlaisvinti intravertišką pagrindinę heroję iš jos kiauto – sužavėjo mus visus. Ji suvaidino gyvybingą, linksmą ir visuomet tikrą merginą”.

Kadras iš filmo „Sangailė“/Aistė Diržiūtė (dešinėje)
Kadras iš filmo „Sangailė“/Aistė Diržiūtė (dešinėje)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt