Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių filmo „Patriotai“ kūrėjai pristato specialiai savanoriams sukurtą dainą ir klipą

Ramūnas Cicėnas
Filmo kūrėjų nuotr. / Ramūnas Cicėnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį viešai paskelbtas nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos šauktinių sąrašas, kuris susilaukė didelio visuomenės dėmesio. Mat, jame tarp būrio Lietuvos jaunimo atsidūrė ir ne vienas žymus sportininkas: tai krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Dovydas Redikas.

Nuo svarbiausių šalies aktualijų neatsilieka ir naujos kino juostos „Patriotai“ kūrėjai, kurie pristato specialiai filmui sukurtą savanorio dainą. 

Sausio 29-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodysianti itin linksma komedija „Patriotai“ kviečia ne tik išgirsti tikrą savanorio dainą, kuri skambės filme, bet ir pažvelgti į dar niekur nematytas filmo ištraukas. Išskirtiniuose komedijos kadruose – aktoriaus Mariaus Čižausko kuriamo personažo Karolio Šereikos išleistuvės į kariuomenę.

Siūlome išgirsti filme „Patriotai“ skambėsiančią tikro patrioto dainą:

VIDEO: PATRIOTAI - SAVANORIS 2016

„Savanoris yra tikras patriotas. Šauktinis, kuris visgi atėjo ir nenusimuilino nuo tarnybos, yra dar rimtesnis patriotas. Kai sutinku tokius savo merginos lovoje, visada paklausiu, kokį alų jie labiausiai mėgsta“, – juokavo vienas iš filmo prodiuserių Mindaugas Papinigis.  

Tačiau paklaustas ar pats ryžtųsi savanoriškai tarnauti, M.Papinigis šmaikštaudamas išsisuko: „Aš bandžiau, bet dėl balso neleido. Sakė: Jei galėtum garsiai sušukti „Į ataką“, tada leistumėm, bet dabar…“

Šių metų sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiantis filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Filmo kūrėjų nuotr./Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė
Filmo kūrėjų nuotr./Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė

Naujoje komedijoje vaidmenis kurs garsiausi šalies aktoriai: Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Nerijaus Gadliauskas ir kiti.

Scenarijų komedijai „Patriotai“ sukūrė dramaturgas, žurnalistas bei scenaristas Mindaugas Nastaravičius. Autorius rašė remdamasis lietuviškos dramaturgijos puoselėtojo, žymaus poeto ir vertėjo Petro Vaičiūno to paties pavadinimo pjesės „Patriotai“ motyvais.

VIDEO: PATRIOTAI TREILERIS 2016
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt