Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių dizaineriai paminėjo šviesaus atminimo Egidijaus Sidaro 41-ąjį gimtadienį

Lietuvos dizaineriai paminėjo amžiną atilsį Egidijaus Sidaro gimtadienį
Asmenininio albumo nuotr. / Lietuvos dizaineriai paminėjo amžiną atilsį Egidijaus Sidaro gimtadienį
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 7-ąją dizaineriui Egidijui Sidarui būtų sukakę 41-eri. Šviesaus atminimo mados kūrėjo draugai ta proga susirinko puodeliui kavos.

Pagarbą bičiuliui išreiškė dizaineriai Laura Dailidėnienė, Giedrius Paulauskas, Egidijus Rainys, Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Egidijus Rainys, Agnė Biskytė, Audronė Indreliūnaitė ir Vilniaus dailės akademijos Kostiumo dizaino katedros koordinatorė Ramunė Šuščevičiūtė.

Nors gimtadienis nebuvo įprastas, pusryčių metu vyravo pakili nuotaika.

„Mes iki šiol galvojame, kad Egis yra su mumis, – portalui Žmonės.lt sakė dizainerė L.Dailidėnienė. – Kadangi buvo susirinkę draugai, o tuo pačiu ir kolegos, kalbėjome apie specialybės dalykus, kolekcijų pristatymus ir panašiai. Juo labiau, kad artėja „Mados infekcija“, per kurią bus pristatyta Egidijaus Sidaro kolekcija. Šiuo metu kolekcijos pristatymu rūpinasi keletas jo artimiausių draugų.“

Žmonės.lt primena, kad kovo 17-ąją per „Mados infekciją“ bus pristatyta paskutinė E.Sidaro kolekcija. Ją dizaineris kūrė kartu su „Audimu“.

E.Sidaras mirė po to, kai sausio 11-ąją jį ištiko insultas. Į komą paniręs mados kūrėjas taip ir neatsigavo. Amžino poilsio dizaineris atgulė Karmėlavos kapinėse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt