Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ kūrėjai išpildys merginų svajonę tapti žvaigždėmis

 Mantas Vaitiekūnas, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas
„Incognito Films“ nuotr. / Mantas Vaitiekūnas, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gera žinia komedijas dievinantiems Lietuvos gyventojams – šiuo metu filmuojama nauja komedija, šalies kino teatrus pasieksianti jau šią žiemą. Yra ir dar viena gera žinia: naujosios lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ kūrėjai ieško filmuotis norinčių merginų!

Filmo kūrėjų nuotr./Juostos „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai
Filmo kūrėjų nuotr./Juostos „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai

Tai ne tik galimybė įsiamžinti su pagrindinius vaidmenis komedijoje gavusiais garsiais aktoriais Audriumi Bružu, Leonardu Pobedonoscevu, Kirilu Glušajevu bei Mantu Vaitiekūnu, bet ir tapti naujosiomis Lietuvos kino žvaigždėmis.

Norinčioms filmuotis merginoms keliami vos keli reikalavimai:

Merginos turi būti 18–35 metų amžiaus ir į filmavimą privalo atvykti pasipuošusios – taip, lyg eitų vakarienės į restoraną, būtinai vilkėti suknelę ir būti pasidažiusios.

Taip pat iki šio sekmadienio, rugsėjo 13 dienos, jos turi atsiųsti savo nuotraukų ir kontaktinį telefono numerį adresu info@tarpmusuberniuku.lt

Filmo kūrėjų nuotr./Kirilas Glušajevas
Filmo kūrėjų nuotr./Kirilas Glušajevas

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ sceną su merginomis planuojama filmuoti rugsėjo 15 dieną, antradienį, vakare.

Daugiau detalių apie filmavimą kūrybinė grupė suteiks atrinktoms merginoms asmeniškai, tačiau jau dabar visoms atvykusioms žada smagią naktį.

Filmo kūrėjų nuotr./Mantas Vaitiekūnas
Filmo kūrėjų nuotr./Mantas Vaitiekūnas

Naujoji lietuviška komedija atskleis tai, apie ką, likę be savo moterų, kalba vyrai. Puiki proga tokiems atviriems pašnekesiams – kelionė automobiliu žvejoti į Norvegiją. Į ją pagrindiniai filmo herojai – keturi draugai – leidžiasi pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų ir šeimų.

Filmo kūrėjų nuotr./Audrius Bružas
Filmo kūrėjų nuotr./Audrius Bružas

Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų, ir visą kelią kalbasi apie jas. Kaip ekipažui seksis pasiekti savo kelionės tikslą? Atsakymas jau greitai naujoje šmaikščioje, subtilioje ir nuotykių kupinoje komedijoje apie vyrų ir moterų santykius „Tarp mūsų, berniukų...“.

Filmo kūrėjų nuotr./Leonardas Pobedonoscevas
Filmo kūrėjų nuotr./Leonardas Pobedonoscevas

Naująjį filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt