Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lietuvė Silvija Vil Anglijoje dalyvauja labdaros akcijoje: valgiui per dieną skiria tik po 1 svarą

Silvija Vil
„Youtube“ stop kadras / Silvija Vil
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Anglijoje gyvenanti lietuvė Silvija Vil (24) pasiryžo dalyvauti neįprastoje akcijoje-išbandyme. Penkias dienas ji ketina valgyti už 5 svarus. Kitaip tariant, per dieną maistui ji žada išleisti 1 svarą (apie 1,39 euro). Taip mergina nori atkreipti dėmesį į skurstančius žmones, kurie neretai neturi pakankamai pinigų maistui.

„Youtube“ stop kadras/Silvija Vil
Asmeninio albumo nuotr./Silvija Vil

Dalyvaudama šiame išbandyme, Silvija ragina žmones prisidėti prie projekto idėjos ir paremti tuos, kuriems tikrai trūksta pinigų maistui. „Tokiu būdu renkami pinigai įvairioms bendrijoms. Šiuo atveju – organizacijai „Save The Children Charity“, kuri daro gerą darbą remdama vaikus visame pasaulyje, kurie neturi pakankamai maisto, o tai dažnai veda į nepilną išsivystymą ir įvairias ligas“, – sako lietuvė.

Ji – ne vienintelė projekto „Live below the line“ (liet. – gyvenimas žemiau ribos) dalyvė. Akcijoje dalyvauja daugybė žmonių, taip pat ir keli jos pažįstami bičiuliai. „Tai ir asmeninis išbandymas, ir visuomenei naudinga veikla. Bandysiu skleisti žinią, kad tokie dalykai dedasi visame pasaulyje. Kartais net arčiau mūsų negu mes patys matome“, – sakė ji.

Savo iššūkį mergina pradėjo antradienį ir ketina jo laikytis iki šeštadienio. Susidariusi maisto produktų sąrašą ji nuvyko į parduotuvę, kurioje įsigijo penkioms dienoms skirto maisto už 4,79 svaro. Prekių krepšelis paprastas: penki bananai, avižiniai dribsniai, pakelis ilgagrūdžių ryžių, taip pat – kelios bulvės ir morkos, salotų lapai, kekė ridikėlių ir spagečių pakuotė.

„Youtube“ stop kadras/Silvija Vil
„Youtube“ stop kadras/Silvija Vil

Silvija – veganė. Ji nevalgo mėsos, pieno, kiaušinių. Tiesa, spagečių sudėtyje yra kiaušinių, tačiau šį kartą ji į savo asmeninius įsitikinimus numojo ranka juokais nuleisdama, kad kartais ji būna labai prasta veganė ir neatsispiria ne tik produktams, kurių sudėtyje yra kiaušinių, bet ir gabalėliui šokolado.

Lietuvoje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje Silvija mokėsi griežti smuiku, o vėliau, baigusi mokyklą, išvyko į Angliją studijuoti muzikinio prodiusavimo. „Muzika ir menas mano gyvenime yra vieni svarbiausių dalykų“, – sako mergina.

Šiandien ji pragyvenimui užsidirba sukdamasi keliuose darbuose. Kaip pati sako, tarp jų yra „ir valdiškų, ir alternatyvesnių“. Vienas jų – bendradarbiavimas su Anglijoje populiariais „Youtube“ turinio kūrėjais. „Darau makiažus, ruošiu kostiumus filmavimams, o kartais padedu ir su rimtesniais filmais“, – pasakoja Silvija.

Pasak jos, Anglijoje gyvenimo tempas daug greitesnis nei Lietuvoje, todėl čia reikia suktis kaip išmanančiai. „Imu kiekvieną galimybę, net jei ji – ne pagal diplomą. Svarbiausia – neužsnūsti kokiame nors „patogiame“ darbe ir vis siekti ko nors geresnio, naujesnio, nebijoti kažką keisti“, – sako ji.

Silvijos puslapį, kuriame galima prisidėti prie akcijos ir paaukoti badaujantiems vaikams, rasite čia:

VIDEO: Live Below The Line

Panaši akcija praėjusių metų pabaigoje vyko ir Lietuvoje. Tuomet žinomi žmonės bandė maitintis už 5 litus (apie 1,5 euro) per dieną.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 litų iššūkį išbandę Alesia ir Romualdas Mačiuliai: „Buvo sudėtinga, bet nebadavome“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt