Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Leonardo DiCaprio filmas „The Revenant“ sukėlė diskusijų audrą: jo herojų išprievartavo lokys?

Leonardo DiCaprio filme „Hju Glaso legenda“
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr. / Leonardo DiCaprio filme „The Revenant“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pasirodžius naujojo Leonardo DiCaprio (41 m.) filmo „The Revenant“ anonsui internete užvirė tikra diskusijų audra: negi filme aktoriaus herojų išprievartaus lokys?

Tokį įspūdį žiūrovai susidarė pamatę „The Revenant“ anonsą, kuriame rodoma, kaip Leonardo DiCaprio įkūnijamą herojų Hugh Glassą užpuola lokys.

Greitai internete pradėjo plisti spėlionės, kurias dar labiau paskatino klaidingą informaciją paskleidusi naujienų agentūra „Drudge Report“, neva filme bus rodoma, kaip Hugh Glassas bus prievartaujamas laukinio žvėries, tad žmonės pradėjo svarstyti, kad dėl tokios žiaurios scenos verčiau nežiūrėti naujojo Leonardo DiCaprio filmo.

Po tokių gandų filmą kūrusi kino kompanija „Fox“ pajuto galimą grėsmę bilietų pardavimams ir nutarė išsklaidyti visas abejones pareiškusi, kad filme tikrai nėra scenos, kurioje lokys prievartauja pagrindinį herojų.

„Visi, kas jau yra matę šį filmą, gali patvirtinti, kad filme Hugh Glassą užpuolęs lokys yra patelė, kuri pamanė, jog jis kelia grėsmę jos jaunikliams, – „Entertainment Weekly“ sakė kino studijos atstovas. – Ten tikrai ne prievartavimo scena su lokiu.“​

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Leonardo DiCaprio filme „The Revenant“
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Leonardo DiCaprio filme „The Revenant“

Pagal tikrus įvykius paremtas filmas „The Revenant“ pasakoja istoriją apie XIX amžiaus tyrinėtoją Hugh Glassą, kuris pėsčiomis įveikė apie 320 km iki artimiausios civilizacijos, kad atkeršytų jį mirti laukinėje gamtoje palikusiems ir vienintelį jo sūnų nužudžiusiems ekspedicijos bendrakeleiviams.

Filmą „The Revenant“ režisavo „Oskarą“ šiemet už „Žmogų-paukštį“ pelnęs meksikiečių režisierius Alejandro Gonzalezas Inarritu. Jau puse lūpų užsimenama, kad iki šiol penkis kartus „Oskarui“ nominuotas Leonardo DiCaprio už šį vaidmenį pagaliau turėtų pelnyti ilgai lauktą statulėlę.

Kino teatruose „The Revenant“ bus pradėtas rodyti sausio 8-ąją.

VIDEO: Filmo „The Revenant“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt