Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lenny Kravitzui per koncertą suplyšo odinės kelnės: publika pamatė jo vyrišką pasididžiavimą

N-18
Lenny Kravitzui per koncertą suplyšo odinės kelnės
„Twitter“ nuotr. / Lenny Kravitzui per koncertą suplyšo odinės kelnės
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį Stokholme vykęs Lenny Kravitzo (51 m.) koncertas tiek jo gerbėjams, tiek jam pačiam įsimins ilgam: per pačią pirmą dainą suplyšo rokerio kelnės ir publikai jis parodė viską, kuo jį apdovanojo gamta.

Lenny Kravitzas ant scenos įsijautęs atliko vieną savo hitų „American Woman“, kai išsižergęs pritūpė ir jo odinės kelnės neatlaikė – suplyšo per patį vidurį. Po kelnėmis rokeris nevilkėjo apatinių, tad visos jo grožybės tiesiog išvirto žiūrovams prieš akis.

Po šios nesėkmės Lenny Kravitzas užbaigė dainą ir tik tada nulipo nuo scenos persirengti. Visas likęs koncertas praėjo be nesklandumų.

Lenny Kravitzas savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo keliomis nuotraukomis iš koncerto Stokholme ir padėkojo publikai, tačiau apie incidentą nieko neužsiminė. Bet kitą dieną rokeris paviešino žinutę, kurią jam pamatęs „penio incidentą“ atsiuntė bičiulis Stevenas Tyleris iš „Aerosmith“: „Biče... jokių apatinių ir su auskaru... Eina š**t... Man niekada nerodei šito š**o“.

Netrukus po Lenny Kravitzo nesėkmės internete pasipylė šmaikštūs komentarai apie jo incidentą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Lenny Kravitzas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt