Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz naujoje fotosesijoje drąsiai apnuogino krūtis

N-18
Zoe Kravitz
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr. / Zoe Kravitz
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininko Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz (26 m.) žurnalo „Flaunt“ fotosesijoje drąsiai apsinuogino – ji liko visiškai nuogomis, niekuo nepridengtomis krūtimis.

Dainininko Lenny Kravitzo ir aktorės Lisos Bonet dukra, kuri pasekė tėvų pėdomis ir pati tapo aktore bei dainininke, interviu žurnalui pasakojo apie įtemptą savo gyvenimo būdą. Šiuo metu ji aktyviai vaidina, o jos grupei „Lolawolf“ lieka labai nedaug jos laiko. Tačiau kurti muziką – didžiausia jos aistra, tad Zoe Kravitz, nors kartais būna labai pavargusi ir turi prisiversti, stengiasi neapleisti ir savo muzikinės veiklos.

„Mano geriausias draugas Jimmy, kuris yra mano grupėje, jis visada ima jautį už ragų. Aš fantazuoju, kaip norėčiau tai daryti visą laiką, o jis tiesiog pareiškia: „Kada ryt susitinkam? Tiesiog padarom tai. Atsisėskim ir pradėkim kurti (muziką, – red. past.)“. Ir taip aš susiimu. Labai kvaila, kad tu pats sau esi didžiausias priešas, didžiausia blokada. Bet nesvarbu, tiesiog atsisėdi ir padarai, ką reikia padaryti. „Nike“ nemeluoja“, – kalbėjo Zoe Kravitz, turėdama omeny garsųjį „Nike“ šūkį „Just do it“.

Necenzūruotas Zoe Kravitz nuotraukas žurnalui „Flaunt“ galite pamatyti paspaudę ČIA.

 

A photo posted by Flaunt Magazine (@flauntmagazine) on

 

A photo posted by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

 

A photo posted by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

 

A photo posted by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

 

A photo posted by Taylor McNeill (@trexmcneill) on

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Krūtys
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt