Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lėlės Keno antrininkas Rodrigo Alvesas jau išleido 175 tūkst. svarų ir nežada sustoti

Rodrigo Alvesas
„Instagram“ nuotr. / Rodrigo Alvesas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Merginų, siekiančių bet kokia kaina tapti panašioms į garsiąją lėlę Barbę, netrūksta, ir greitai kiekviena jų galės rasti sau po partnerį, mat ir vaikinų, panorusių tapti Kenais, randasi vis daugiau ir daugiau. Naujausias lėlės Keno antrininkas – Rodrigo Alvesas iš Londono, plastinėms operacijoms jau išleidęs įspūdingą 175 tūkst. svarų sterlingų sumą!

Iki šiol garsiausias Keno antrininkas buvo Justinas Jedlica, patyręs per 190 įvairiausių grožio procedūrų, kad tik supanašėtų su lėle. Žinomumu nuo jo menkai atsilieka brazilas Celso Santebanesas, o dabar pasaulis turi ir trečiąjį žmogų-Keną Rodrigo Alvesą. Ir jis plastinėms operacijoms išleido daugiau nei abu pirmieji Kenai kartu sudėjus!

„Instagram“ nuotr./Justinas Jedlica ir Rodrigo Alvesas
„Instagram“ nuotr./Justinas Jedlica ir Rodrigo Alvesas

Palyginimui, pirmasis Kenas Justinas Jedlica plastinėms operacijoms išleido 200 tūkst. JAV dolerių (176 tūkst. eurų), o Celso Santebanesas – „tik“ apie 50 tūkst. JAV dolerių (44 tūkst. eurų). Rodrigo Alvesas išleistų pinigų kiekiu jau lenkia savo pirmtakus ir sako neketinantis sustoti ir toliau tubulins savo išvaizdą.

Londone gyvenantis Rodrigo Alvesas sakosi esąs 28-erių metų ir įvairiausioms plastinėms operacijoms ir grožio procedūroms jau yra išleidęs 175 tūkst. svarų sterlingų (234 tūkst. eurų).

„Instagram“ nuotr./Rodrigo Alvesas
„Instagram“ nuotr./Rodrigo Alvesas

Pastarąjį kartą po peiliu jis gulė šią savaitę Kolumbijoje. Per kompleksinę operaciją, kainavusią net 50 tūkst. svarų ir trukusią beveik septynias valandas, jam buvo atliktos kelios procedūros: ketvirtą kartą koreguota nosis, akys, tiesinti pirštai, pašalinti poodiniai riebalai ir praplatinta burna, kad jis turėtų platesnę šypseną.

„Tai manęs neapibūdina kaip žmogaus – aš esu kur kas daugiau nei tik silikonas ir plastinės operacijos. Bet kai pradedi, pasidaro sunku sustoti. Sau esu gana kritiškas ir bijau pasenti – tai tiesa“, – portalui „Daily Mail“ sakė Rodrigo Alvesas.

 

A photo posted by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt