Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Kaikarienė prisilietė prie itin sėkmingo lietuvės pasirodymo Venecijoje

Žmonės.lt fotomontažas
Asmeninio archyvo nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jaunai dainininkei Augustei Nombeko (18) šie metai itin sėkmingi – Lietuvos atstovė pergales vieną po kitos skina tarptautiniuose konkursuose. Pastarąjį kartą ją į Veneciją, kur vyko tradicinės „Orfeo Lido di Jesolo“ varžytuvės, lydėjo ir renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Darbo patirties su atlikėjais turinti žinoma moteris rūpinosi A. Nombeko įvaizdžiu bei teikė sceninio judesio konsultacijas.

„Augustė visus papirko ne tik savo balsu, bet ir nuoširdumu. Jį jautė kiekvienas, vertinęs atlikėjus“, – sakė „Orfeo Lido di Jesolo“ tarptautinio konkurso komisijos narė Onutė Žukienė.

Būtent ji pastebėjo A. Nombeko „Dainų dainelėje“. Vėliau matė merginos debiutą televizijos projekte „X faktorius“. O.Žukienė klasikinio dainavimo studijos narei ir Nomedos Kukulskienės mokinei pasiūlė atstovauti mūsų šalį Makedonijoje bei Italijoje rengtuose konkursuose. Abiejuose A. Nombeko pastangos įvertintos pirmąja vieta.

Asmeninio archyvo nuotr./Vykusiame „Orfeo Lido di Jesolo“ varžytuvėse lietuvė Augustė pelnė pirmąją vietą
Asmeninio archyvo nuotr./Vykusiame „Orfeo Lido di Jesolo“ varžytuvėse lietuvė Augustė pelnė pirmąją vietą

Pasak K. Kaikarienės, jauna atlikėja yra ne tik aksominio balso savininkė, bet ir egzotiškos išvaizdos gražuolė. A. Nombeko „Orfeo Lido di Jesolo“ scenoje pasirodė tris kartus – atlikdama lietuvišką bei užsienietišką dainą bei su nugalėtojais išėjusi į Gala vakaro sceną. Visų koncertų metu ji vilkėjo „AR salone“ parinktus drabužius. Lietuviškos dainos apie lietų emociją sustiprino sidabriškai melsva suknelė, o skambant A.Winehouse „Back to black“ kūriniui A. Nombeko vilkėjo juodą kombinezoną.

Tiek Makedonijoje, tiek Italijoje vyriausiųjų kategorijoje mūsų šalies atstovė turėjo varžytis su keliomis dešimtimis talentingų bendraamžių iš visos Europos.

„Per daugelį teisėjavimo dainų konkursuose metų jauti, kas gali patikti publikai bei specialistams“, – sakė šįmet su vyru Vytautu konkursų, vykusių Rumunijoje, Lenkijoje, Maltoje, Italijoje, Makedonijoje ir Ukrainoje, dalyvius vertinusi O. Žukienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt