Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Laurai ir Šarūnui Mazalams gimė dukra: „Laimingi tėvai užaugina laimingus vaikus“

Laura, Šarūnas ir Deimilė Mazalai
Asmeninio albumo nuotr. / Laura, Šarūnas ir Deimilė Mazalai
Šaltinis: Žmonės.lt
A A

Ką tik prabėgusi vasara Laurai ir Šarūnui Mazalams įsimins visam gyvenimui. Liepos pradžioje jiedu susituokė ir artimųjų akivaizdoje vienas kitam prisiekė amžiną meilę, o rugpjūtį jųdviejų namus aplankė gandrai: porai gimė pirmagimė Deimilė.

Lauros ir Šarūno Mazalų pirmagimė pasaulį išvydo rugpjūčio 14-ąją. Mažylė gimė 51 cm ūgio ir 3000 gramų svorio. 

Dar laukdami, kada savo akimis išvys dukrytę, jauni tėvai jau žinojo, kaip kaip ją pavadins – Deimilė. 

„Norėjome dukrytei duoti lietuvišką, su prasme, tačiau nelabai populiarų vardą. Reikia pripažinti, kad galvas sukome ne dieną ir ne dvi. Atrodė, tų vardų tiek daug, daug jų patiko, tačiau tas vienintelis taip ir neatsirado... Kol vieną vakarą Šarūnas paklausė „O kaip tau vardas Deimilė?“ Tik išgirdus pagalvojau, kaip švelniai skamba. Šarūno draugo mergina tokiu vardu, tai jis netikėtai jį prisiminė“, – Žmonės.lt pasakojo Laura Mažalienė. 

Asmeninio albumo nuotr./Laura, Šarūnas ir Deimilė Mazalai
Asmeninio albumo nuotr./Laura, Šarūnas ir Deimilė Mazalai

Paaiškino ir neįprasto vardo reikšmę: „Dei – nuo Dievo, milė – nuo mylėti. Beveik neabejojome, kad dukrą taip ir pavadinsime. Dievas ją mylės ir saugos.“

Kaip Mazalams sekasi tvarkytis su tėvystės rūpesčiais? „Kiekviena diena – atradimų metas visiems trims. Kol kas, manau, visiems susidraugauti sekasi puikiai, ir kasdien vis artimiau“, – šypsosi Laura. 

Pagausėjusi šeima, žinoma, pakeitė ir Šarūno bei Lauros tarpusavio santykius.

„Dukros gimimas privertė pamatyti vienas kitą iš naujo! Tikrai drąsiai galime sakyti, kad pamilome vienas kitą iš naujo, tik dar stipriau. Todėl ir bendradarbiavimas tėvystės srityje puikus: kaip tik galime padedame vienas kitam, rūpinamės vienas kitu. Laikomės nuomonės, kad tik laimingi tėvai užaugina laimingus vaikus“, – šypsosi laiminga mama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt