Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Laura Dailidėnienė išlydėta į Vieną – atstovaus Lietuvai mados „Eurovizijoje“

Laura Dailidėnienė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Laura Dailidėnienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą Vilniuje dizainerė Laura Dailidėnienė pramogų pasaulio atstovus ir bičiulius pakvietė į „Fashion for Europe & Daili pre-party“ vakarėlį. Tai – savotiškos dizainerės išleistuvės, mat ji netrukus išvyks į Austriją, kur gegužės 18-ąją dalyvaus mados dizaino renginyje „Fashion For Europe“.

„Eurovizijos“ atidarymo proga Vienoje vyks mados renginys „Fashion For Europe“: L.Dailidėnienė  jame atstovaus Lietuvai ir pasirodys kartu su 13 kitų „Eurovizijos“ šalių mados atstovais. Savo kūrybą demonstruos tokie garsūs dizaineriai, kaip Lena Hoschek (Austrija), Ivana Helsinki (Suomija), Michael Michalsky (Vokietija) ir kiti. 

Palinkėti dizainerei sėkmės prieš išvykimą į Austriją atvyko ir žinomų žmonių: modelis Karolina Toleikytė, aktorius Aistis Mickevičius, verslininkas Žilvinas Grigaitis, dizaineris Egidijus Sidaras ir kiti.

Į Vieną kūrėja veš specialiai sukurtą 2015 pavasario/vasaros drabužių kolekciją „Vilnius Cityscape“, skirtą  šiuolaikiškai moteriai, vertinančiai kokybę ir išskirtinumą. Dizainerė su šia kolekcija neš žinutę apie Vilnių ir tuo pačiu kvies jį aplankyti.

„Fashion For Europe“ – tai oficialus Eurovizijos „kaimelio” miesto rotušės aikštėje atidarymo renginys, kuriuo siekiama telkti Europą ne tik dainomis. Dalyvaujančių šalių atstovai mėgins tiesti tiltus pasitelkdami madą.

Be Lietuvos, Austrijos, Suomijos, Vokietijos dizainerių savo kolekcijas pristatys ir Armėnijos, Albanijos, Azerbaidžano, Belgijos, Italijos, Izraelio, Juodkalnijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Rumunijos atstovai. Laurą Dailidėnienę, kaip Lietuvos atstovę šiame mados renginyje, išrinko Nacionalinė mados dizainos asociacija. 

Viganto Ovadnevo nuotr./Laura Dailidėnienė (centre), Karolina Toleikytė (dešinėje)
Viganto Ovadnevo nuotr./Laura Dailidėnienė (centre), Karolina Toleikytė (dešinėje)
Viganto Ovadnevo nuotr./Vakarėlio svečiai
Viganto Ovadnevo nuotr./Vakarėlio svečiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt