Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lapkričio 6-ąją gimę Juozas Liesis ir Deivydas Zvonkus švenčia 80-metį

Juozas Liesis ir Deivydas Zvonkus
Klubo nuotr. / Juozas Liesis ir Deivydas Zvonkus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Lapkričio 6-oji – tai diena, kai Zvonkus ir Liesis gavo galimybę susitikti. Jeigu ne ši diena, mes neturėtume galimybės rungtyniauti, kuris pirmas kurį pasveikins. Ir tai tęsiasi jau daugiau nei 20 metų“, – juokiasi dainininkas, laidų vedėjas Juozas Liesis. Penktadienį jis drauge su Deivydu Zvonkumi švenčia dvigubą gimtadienį.

Tą pačią dieną ir net tą pačią valandą gimę grupės „Bavarija“ nariai lapkričio 6-ąją laiko viena svarbiausių dienų metuose. 4 val. ryto J.Liesiui suėjo 42-eji, D.Zvonkui – 38-eri. 

Sudėjęs abiejų metus Juozas juokavo, kad šiemet jiedu su Deivydu švenčia jubiliejų – 80-metį.

Geri bičiuliai tarpusavyje rungtyniauja, kuris pirmas kitą pasveikins. Kartais dėl smagaus palinkėjimo muzikantai nesivargina net atsikelti 4 val. ryto. Šiemet J.Liesis nusprendė D.Zvonkui laimingų metų palinkėti iškart po vidurnakčio išsiųsdamas žinutę. Tačiau sulaukė atsakymo, kad „dar per anksti priimti sveikinimus“.

„Statistikos, kuris pirmas paskambins ar parašys, nevedame, tačiau visuomet tądien einu miegoti kiek vėliau. Viskas dėl sportinio intereso“, – Žmonės.lt juokėsi J.Liesis.

Jiedu ketina susitikti bent trumpam ir paminėti abiejų gimtadienius. „Esame tokie užsiėmę, kad jei ne gimtadienis, mes vienas kito po kelerių metų net nebepažintume“, – juokavo Juozas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Juozas Liesis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Juozas Liesis

Jau daugelį metų muzikantai turi ir dar vieną tradiciją – dovanoti vienas kitam šmaikščias, netikėtas ir net kiek keistas dovanas. Tų dovanų sąrašas per porą dešimtmečių – gana ilgas: „zaporožietis“, daugybė porų kojinių, 25 tortai su viena žvakute – ko vyrai tik neprisigalvojo.

Jis pamatęs mano apnuogintą kūną nusprendė, kad reikia slėpti gyvenimo metus.

Praėjusiais metais, tuomet, kai buvo paskelbta apie grupės „Bavarija“ sugrįžimą, gimtadienio proga J.Liesis kolegai padovanojo neveikiantį sintezatorių, o pats gavo dovanų marškinėlius.

„Jis pamatęs mano apnuogintą kūną nusprendė, kad reikia slėpti gyvenimo metus“, – šmaikštavo J.Liesis.

Kuo šiemet jie vienas kitą pradžiugins, kol kas nutyli, taip bando išlaikyti staigmeną. „Didžiausią dovaną Zvonkus jau pats sau pasidovanojo, todėl aš jo niekaip neperspjausiu. Jis sau pasidovanojo Zvonkuvienę“, – sakė J.Liesis.

Kad Katažina Deivydui didžiausia gyvenimo dovana, tai patvirtino ir pats D.Zvonkus. „Ji pati yra didžiulis pasveikinimas ir prizas mano gyvenime“, – Žmonės.lt sakė D.Zvonkus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt