Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Lamarą Odomą be sąmonės radusi prostitutė Monica Monroe: „Aš išgelbėjau jo gyvybę“

Monica Monroe
„Twitter“ nuotr. / Monica Monroe
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Viena iš prostitučių, su kuriomis viešnamyje „Love Ranch“ linksminosi krepšininkas Lamaras Odomas (35 m.), davė interviu britų portalui „The Daily Mail“.

Monicos Monroe slapyvardžiu prisistatanti mergina buvo viena iš prostitučių, kurias Lamaras Odomas išsirinko spalio 10-ąją atvykęs į „Love Ranch“ viešnamį Nevadoje. 

Antradienio popietę Monica Monroe ir kita prostitutė Ryder Cherry, užėjusios į Lamaro Odomo kambarį, rado krepšininką be sąmonės ir iškvietė jam pagalbą.

Po to, kai krepšininkas buvo nugabentas į ligoninę, abi prostitutės buvo apklaustos policijoje – jos tvirtino, kad niekada nematė jo vartojančio narkotikus.

Po šios nelaimės abi prostitutės grąžino už darbą su Lamaru Odomu gautus pinigus (kiekviena apie 19 tūkst. JAV dolerių) bei paliko darbą viešnamyje, o Monica Monroe apskritai išvyko iš Nevados. Tačiau britų portalui pavyko susisiekti su ja ir ji sutiko duoti išskirtinį interviu.

„Aš visiškai nekalta dėl to, kas įvyko, nes aš nepadariau nieko blogo, – tikino ji. – Jaučiuosi išgelbėjusi jam gyvybę. Mano nuotraukų pilna pasaulinėje žiniasklaidoje, bet problema ta, kad aš nieko blogo nepadariau.“

„Twitter“ nuotr./Monica Monroe
„Twitter“ nuotr./Monica Monroe

Dėl to, kad jos nuotraukų dabar pilna internete, mergina jaučiasi nesaugi – dėl neseniai nužudyto jos vaikino ji dalyvauja liudytojų apsaugos programoje. Ji baiminasi, kad jos vaikino žudikai dabar gali surasti ir ją.

Tuo tarpu Lamaro Odomo būklė, nors ir tebėra sunki, pamažu gerėja – jis jau atsibudo iš komos ir yra perkeltas į ligoninę arčiau namų.

„Scanpix“/AP nuotr./Lamaras Odomas
„Scanpix“/AP nuotr./Lamaras Odomas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt