Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Laidos „9 klausimai“ svečias Gytis Ivanauskas: nė viena mergina už mane geriau nelaksto ant „kablų“

Gytis Ivanauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Gytis Ivanauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Bene geriausiai šį garsų ir talentingą žmogų žino Lolitos Zero amplua. Kaip pats kažkada yra pajuokavęs: „Nė viena mergina už mane nelaksto geriau „ant kablų“. Jis – savo paties vardo teatro įkūrėjas, vadovas, režisierius, choreografas, šokėjas, žmogus. Jis – Gytis Ivanauskas.

Nesibaigiantys televiziniai projektai, kino kameros, nušviečiančios didį jo talentą. Ir nesibaigiantys žiūrovų bei meno mylėtojų aplodismentai arba... skaudūs kritikos kirčiai. Juk gyvenime visko būna – nepavyksta miegoti vien ant laurų. Ir išties nedaugelis žino, kuo iš tikrųjų gyvena Gytis.

Nauja laidos „9 klausimai“ jau nebevadinsime – jūs, mūsų žiūrovai, jau laukiate ir įpratote kiekvieno antradienio rytą, pasidarius puodelį kavos, pamatyti vis kitą atvirą pokalbį su žymiu Lietuvos žmogumi.

Pirmoji meilė? Kompleksai ir silpnybės? Jaudulys žengiant į sceną? Atsakymai juokino ir liūdino, vertė susimąstyti ir džiugino.

„Jei nebūčiau menininkas, būčiau virtuvės šefas – ten esu labai geras“, – šmaikštauja Gytis.

Atviri ir nuoširdūs klausimai, skirti Gyčiui, sulaukė tokių pačių atvirų, nuoširdžių ir gal net šiek tiek nostalgiškų atsakymų. Tegul pozityvumas ir gera nuotaika praskaidrina jūsų antradienio rytą!

VIDEO: „9 klausimai“ – Gytis Ivanauskas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt