Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kylie Jenner savo draugei 18-ojo gimtadienio proga padovanojo naują „Mercedes-Benz“

Kylie Jenner savo draugei Jordyn Woods 18-ojo gimtadienio proga padovanojo naują „Mercedes-Benz“
„Instagram“ nuotr. / Kylie Jenner savo draugei Jordyn Woods 18-ojo gimtadienio proga padovanojo naują „Mercedes-Benz“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Realybės šou žvaigždė Kylie Jenner – dosni savo geriausiems draugams. Tai ji įrodė trečiadienį, kai vienai iš geriausių savo draugių 18-ojo gimtadienio proga padovanojo naujutėlaitį „Mercedes-Benz“ automobilį.

Ketvirtadienį tiek Kylie Jenner, tiek jos draugė Jordyn Woods į savo „Instagram“ paskyras įsikėlė raudonu kaspinu aprišto „Mercedes-Benz“ nuotraukas.

Už šį automobilį Kylie Jenner sumokėjo 70 tūkst. JAV dolerių (62,3 tūkst. eurų)

„Nėra žodžių, kuriais galėčiau apibūdinti kaip jaučiuosi... Aš tiesiog nežinau, ką padariau, kad to nusipelniau. Niekada nepajėgsiu atsidėkoti Kylie Jenner už tai, kad ji visada motyvuoja mane stengtis būti geriausiai ir atveria naujų galimybių. Daryk gera ir tau nutiks gerų dalykų. Palaiminta ir dėkinga amžiams. Myliu tave ir ačiū dar kartą visiems, kurie privertė mane pasijusti ypatinga per mano 18-ąjį gimtadienį“, – rašė Jordyn Woods.

Žmonės.lt primena, kad pati Kylie Jenner rugpjūtį per savo 18-ąjį gimtadienį taip pat dovanų gavo automobilį – 320 tūkst. JAV dolerių (285 tūkst. eurų) kainuojantį „Ferrari“ jai padovanojo jos mylimasis reperis Tyga. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt