Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kviestinė publika skubėjo į šventinę premjerą vaikams

Žmonės.lt fotomontažas
Simonos Kuzminskaitės nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gruodžio 6 dieną kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ kviestiniai svečiai tęsė kelionę kartu su geraširdžiu meškiuku Padingtonu. Pristatyta žymios kino juostos antroji dalis. Į šventinę premjerą atvyko ir Jungtinės Karalystės ambasadorė Lietuvoje Claire Lawrence, kuri ir pristatė kino seansą.

Tęsti pažintį su britų kultūra ir garaširdžio Meškiuko Padingtono istorija Jungtinės Karalystės ambasada pakvietė didelį būrį svečių su šeimomis.

Klasikiniu anglų vaikų literatūros pavyzdžiu laikomas „Meškiukas Padingtonas“ sukurtas remiantis britų rašytojo Michaelio Bondo knygų serija, pirmąsyk išleista 1958-aisiais. Į 40 kalbų išversta knyga pasaulyje parduota daugiau kaip 35 milijonų tiražu. Lietuvoje M. Bondo knygos apie meškiuko nuotykius yra įtrauktos į Švietimo ir mokslo ministerijos rekomenduojamos literatūros vaikams sąrašą.

Nuotaikingoje premjeroje gruodžio 6 dieną apsilankė Nomeda Marčėnaitė, Rimantė Kulvinskytė Miškinė Eidukonė, Živilė ir Viktoras Diawaros su vaikais ir kiti pramogų pasaulio atstovai. Šeimos linksmai leido laiką, o kino salė prisipildė džiugaus vaikų juoko.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt