Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kurios iš garsenybių vietoj Valentino dienos rožių mieliau rinktųsi pinigus?

 LNK laidos „Moterys prieš vyrus“ akimirkos
Giedriaus Abromavičiaus nuotr. / LNK laidos „Moterys prieš vyrus“ akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nenuostabu, jog Šv. Valentino diena jau nebeįsivaizduojama be gėlių, o populiariausiomis vis dar išlieka raudonos rožės. Tačiau jos patinka ne visoms moterims. Šventinėje LNK laidoje „Moterys prieš vyrus“ šį trečiadienio vakarą nuskambės klausimas: kiek procentų moterų nemėgsta raudonų rožių? Vyrų komanda mėgins perprasti priešininkes ir teisingai atsakyti į jiems užduotą klausimą. Tiesa, lengva nebus – vyrų nuomonės, išreikštos procentais, skirsis drastiškai.

Šio trečiadienio laidoje „Moterys prieš vyrus“ skambės ypatingos, Valentino dienai skirtos temos. Viena jų – gėlės. Dainininkas Vytautas Šiškauskas prisimins, kad visai neseniai net šimtą raudonų rožių jam padovanojo šioje laidoje taip pat dalyvaujanti Natalija Bunkė. Koncertinio turo metu dainininkas minėjo dvi svarbias progas – 60-metį ir 40 metų scenoje – tad itin svarbaus pasirodymo stebėti N. Bunkė atvyko ne tuščiomis. Dar kartą padėkojęs už gėles, Vytautas pabučiavo Nataliją į skruostą.

Giedriaus Abromavičiaus nuotr. / LNK laidos „Moterys prieš vyrus“ akimirkos
Giedriaus Abromavičiaus nuotr. / LNK laidos „Moterys prieš vyrus“ akimirkos

Paklaustas, kada pats paskutinį kartą pirko raudonas rožes, V. Šiškauskas sakys, jog tai buvo vos prieš kelias dienas: „Buvo proga, padovanojau vienai gerbėjai“. „Man raudonos rožės yra gražu tik tuomet, kai jų yra daug, o viena – ne“, - nuomonę išsakys Dainė Baumilė, paskutinį kartą raudonų rožių gavusi 35-ojo jubiliejaus proga. Neseniai trečio vaiko tėčiu tapęs renginių vedėjas Remigijus Žiogas laidoje „Moterys prieš vyrus“ pajuokaus: „Man geriau aštuoni eurai nei rožės“.

Kaip vyrai mieliau praleistų Šv. Valentino dieną – kelionėje ar romantiškai vakarieniaudami? Kokį afrodiziaką šį vakarą rinktųsi moterys – austres ar šokoladą? Su kuria žvaigžde – Juste Arlauskaite-Jazzu ar Asta Valentaite – vyrai mieliau leistų Valentino dienos vakarą? O su kuriuo futbolininku – David Beckham ar Christiano Ronaldo – vakarą norėtų praleisti jos? Garsenybių laukia iššūkis atsakyti į klausimus taip, kaip į juos atsakė gatvėje sutikti žmonės.

Šventinėje, Valentino dienai skirtoje laidoje „Moterys prieš vyrus“ susikaus grupės „YVA“ narės – Natalija Bunkė ir Goda Alijeva, dainininkas Vytautas Šiškauskas, renginių vedėjas Donatas Baumila ir jo žmona Dainė Baumilė, taip pat renginių vedėjas ir organizatorius Remigijus Žiogas. Komandas į pergales ves jų kapitonai – Jonas Nainys ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Meilės kupinas šou „Moterys prieš vyrus“ – šį trečiadienio vakarą, 20:30 per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt