Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuriamas pirmas lietuviškas internetinis serialas, kuriame vaidins Marius Čižauskas, Mindaugas Papinigis ir Žilvinas Tratas

Akimirka iš serialo: kairėje – Marius Čižauskas, šalia – Mindaugas Papinigis
Stop kadras / Akimirka iš serialo: kairėje – Marius Čižauskas, šalia – Mindaugas Papinigis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuviški serialai šiuo metu išgyvena tikrą renesansą – seniau per televiziją žiūrovai galėdavo verkšlenti tik prie meksikietiškų muilo operų, o pastaraisiais metais gali džiaugtis gausybe sukurtų lietuviškų serialų. Jaunosios kartos aktorius Marius Čižauskas su bendraminčiais sugalvojo unikalią idėją – kurti lietuvišką serialą, kuris bus rodomas internete.

„Sugalvojome kurti serialą, kuris bus rodomas internete. Pamatėme, kad tokio dalyko Lietuvoje dar nėra. Pamanėme, kad būtų įdomu pabandyti tai padaryti. Kadangi, kaip  minėjau, to Lietuvoje dar nėra, tikiu, kad sumanymas – laiku ir vietoje“, – portalui Žmonės.lt sakė vienas pagrindinių idėjos autorių M.Čižauskas.

Jaunasis aktorius pasakojo, kad serialas bus apie jaunimo gyvenimą, kasdienes jaunus žmones ištinkančias situacijas ir problemas. Į visa tai bus stengiamasi žiūrėti su humoru.

„Serialas bus situacijų komedijos žanro. Prie idėjos norintys prisidėti  žmonės kurs įvairius personažus ir jų nuotykius. Serialas skirtas labiau jaunimui, nes jame bus kalbama apie įvairias jaunų žmonių veiklas, susibūrimo vietas, jų gyvenime vykstančius įvykius“, – idėją pristatė Marius.

VIDEO: Internetinio serialo pristatymas
Stop kadras/Akimirka iš internetinio serialo
Stop kadras/Akimirka iš internetinio serialo: Žilvinas Tratas (kairėje) ir Marius Čižauskas

Be M.Čižausko, seriale bus galima pamatyti ir kitus jaunuosius aktorius – Mindaugą Papinigį, Žilviną Tratą bei kitus. Vis dėlto daugiausia seriale bus niekam dar nežinomų veidų, sutikusių vaidinti ir kitais būdais prisidėti prie idėjos realizavimo.

„Dauguma seriale vaidinančių žmonių – draugai, pažįstami. Visi svarstėme šitą idėją. Vieni atsakingi už prodiusavimą, kitiems geriau sekasi rašyti scenarijų, todėl pasiskirstėme veiklomis, kas kam geriausiai sekasi. Galvojame – reikia bandyti!“ – dėstė jaunatviško entuziazmo nestokojantis Marius.

Luko Balandžio nuotr./Marius Čižauskas
Luko Balandžio nuotr./Marius Čižauskas

Jis patikino, kad visa komanda sieks, kad seriale būtų daug gero humoro, priversiančio žiūrovą kvatotis ar bent jau šypsotis: „Bus ir sarkazmo, ir ironijos. Rimtai žiūrėsime į  humorą, norime, kad jis išeitų geras. Faktas vienas – humoras bus ir sarkastiškas, ir ironiškas. Labai stengsimės, kad jis toks atrodytų ir žiūrovui.“

Paklaustas, kada dienos šviesą išvys pirmoji serija, M.Čižauskas teigė, kad kol kas vyksta darbai, o rezultatu žiūrovus nudžiugins netikėtai, be jokio išankstinio anonso.

„Šiuo metu ieškome rėmėjų, deriname techninius klausimus, todėl kaip čia viskas bus – pamatysime. Tikimės, jog serialas bus populiarus. Juk jeigu netikėtume, tai nieko ir nedarytume. Pirmoji serija pasirodys visiškai netikėtai“, – intrigavo jaunasis aktorius.  

VIDEO: Internetinio serialo anonsas:
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt