Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kultinio filmo „Matilda“ žvaigždė Mara Wilson atskleidė, kokios tragiškos priežastys privertė mesti vaidybą

Mara Wilson
Vida Press nuotr. / Mara Wilson
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Retas nėra matęs filmo visai šeimai „Matilda“. 1996-aisiais sukurta juosta pasakoja apie kone visų suaugusiųjų skriaudžiamą mergaitę Matildą, kuri atradusi magiškas galias ne tik pati išsigelbėjo, bet ir išgelbėjo visus savo draugus nuo mokyklos direktorės – groteskiškos olimpinės čempionės iš Miuncheno olimpiados laikų.

Nuo filmo premjeros prabėgo jau 21 metai. Pagrindinė juostos žvaigždė Mara Wilson (29) jau pati galėtų vaidinti suaugusią piktadarę. Tik piktadarės vaidmuo jai visai netiktų...

Per šiuos du dešimtmečius Maros Wilson gyvenimas pasikeitė kardinaliai, tačiau jos miela šypsena ir valiūkiškas žvilgsnis išliko tokie patys kaip tada, kai ji filmavosi režisieriaus Danny DeVito filme.

Vida Press nuotr./Mara Wilson
Vida Press nuotr./Mara Wilson

Mara Wilson metė vaidybą dar 2000-aisiais. Pernai ji išleido autobiografinę knygę „Where Am I Now?“, kurioje atskleidė, kad sulaukusi paauglystės pasitraukė iš kino pramonės, nes jautėsi jai tiesiog per stora.

„Grožis niekada neatrodo toks svarbus kaip tada, kai tau trylika. Aktorių atrankos sukeldavo daug problemų... Jau tuomet žinojau, kad jei noriu gauti vaidmenį, turiu būti graži“, – savo knygoje rašė Mara Wilson.

Sprendimui mesti vaidybą įtakos turėjo ir šeimą ištikusi tragedija – žuvo jos motina. Jaunosios aktorės tėvas paprašė dukters visas savo jėgas skirti ne Holivudui, o mokslams. Mara Wilson pakluso tėvui.

Mara Wilson filme „Matilda“

Matilda GIF - Find & Share on GIPHY

Discover & Share this Matilda GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Holivudas Pokyčiai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt