Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūdikio sutiktuves Sofio Gelašvili-Niūniavė šventė apsupta rožinės spalvos ir artimų draugų: „Gavau labai vertingą dovaną“

Sofio Gelašvili-Niūniavei artimos draugės surengė kūdkio sutiktuvių šventę
Simonos Kuzminskaitės nuotr. / Sofio Gelašvili-Niūniavei artimos draugės surengė kūdkio sutiktuvių šventę
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grožio salono „Sophistique“ savininkė, stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru Domynyku Niūniava jau greitai rankose laikys pirmagimę. Dar neseniai moteris patvirtino, kad jiedu turės mergaitę. Likus nedaug laiko iki kūdikio atėjimo į šį pasaulį, Sofio mama, kartu su anyta ir geriausiomis stilistės draugėmis surengė ištaigingą kūdikio sutiktuvių šventę.

Šventė vyko netoliese Vilniaus Katedros aikštės esančiame „Atrium“ viešbutyje. Susirinko patys artimiausi ir brangiausi.

Vos į Sofio rankas pateko kvietimas, ši nesitvėrė džiaugsmu: „Tai išties puiki staigmena!“

„Mano nuomone, dovanos neturi reikšmės. Juo labiau vaikeliui. Svarbiausia jam, kiek mylinčių žmonių supa. Pati nuostabiausia ir geriausia dovana – artimųjų dėmesys“, – Žmonės.lt sakė Sofio.

Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili-Niūniavei artimos draugės surengė kūdkio sutiktuvių šventę
Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili-Niūniavei artimos draugės surengė kūdkio sutiktuvių šventę

Tiesa, S. Gelašvili-Niūniavė neslėpė gavusi labai praversiančią kėdutę, kurioje mergytė galės sėdėti drauge su tėvais prie pusryčių, pietų ir vakarienės stalo.

Dvi valandas trukusioje šventėje dalyvavo daugiau nei 20 žmonių.

Gruzijos milijonieriaus, politiko Valerijaus Gelašvili dukra Sofio ir jos išrinktasis asmeninis sporto treneris Dominykas Niūniava susituokė pernai vasarą. Poros pirmagimis pasaulį išvysti turėtų rudens viduryje.

Žmonės.lt primena, kad Sofio ir Dominykas vestuves atšventė dukart. Praėjusį birželį jiedu susituokė Gruzijoje, o liepą – Lietuvoje, Vilniuje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt