Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kūdikio besilaukianti Oksana Pikul-Jasaitienė dantį papuošė deimantu

Oksana Pikul-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje duris atvėrė nauja klinika, į kurios atidarymo šventę atvyko ir žinomų žmonių. Viena iš viešnių – atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė – tą patį vakarą netgi ryžosi grožio procedūrai.

Iškilmingą vakarą atidarė Klaipėdos miesto mero žmona Inga Grubliauskienė, Klaipėdos rajono mero žmona Aldona Dackauskienė ir gydytojas odontologas, klinikos vadovas Simonas Bankauskas.

Į dantų priežiūros centro atidarymo vakarėlį atvyko būrys kviestinių svečių: Vilius ir Violeta Tarasovai, Daina Bosas, Mantas Wizard, Eglė Jackaitė, Inga Grubliauskienė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir kiti.

Renginys trumpam buvo tapęs stebuklų ir triukų vieta: Mantas Wizard pirmą kartą dantų gydytojo kabinete atliko keletą naujausių triukų, o garsiausios Lietuvos moterys mielai prisidėjo prie iliuzionisto.

Oksana Pikul pasipuošė deimantu

Paskutinėmis nėštumo savaitėmis puikia sveikata besidžiaugianti Oksana Pikul-Jasaitienė rūpinasi ir savo grožiu. „Išvaizda moteriai visada svarbi. Besilaukiančiajai – taip pat“, – šypsosi garsi Lietuvos moteris. – Visada vertinau estetiką, todėl net paskutinėmis nėštumo savaitėmis turiu būti sau ištikima.“

Atidarymo šventės metu Oksana neatsispyrė pagundai pasipuošti subtilia danties puošmena – dailiu deimantuku. Jį garsiai moteriai klijavo gydytoja odontologė Aušra Ražanauskienė. 

Specialistė užtikrino, kad procedūra visiškai saugi ir tinkama bet kuriai besilaukiančiai moteriai: „Jai atlikti prireikia vos dešimties minučių, o deimantukas dantį puoš nuo pusės iki dvejų metų. Taip, kad ir gimdymo metu Oksanos šypsena spindės ypatingai.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt