Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūdikio besilaukianti Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru sūnų Tomą Juozapą išleido į pirmą klasę

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvusio modelio Jurgitos Tvarijonaitės sūnui Tomui Juozapui netrukus sueis septyneri, tačiau berniukas jau dabar ją ir vyrą Edgarą Vaškevičių nustebina išmone ir žiniomis. Gabus, viskuo besidomintis vaikas šiemet keliauja į pirmą klasę, tačiau Rugsėjo 1-osios jis visiškai nelaukė. Nes... kaip pats sako, „jau ir darželyje viską spėjo išmokti, todėl mokykloje tiesiog nebelabai bus ką veikti“.

„Tomas Juozapas jau ir skaito, ir rašo, ir skaičiuoja. Ir neretai filmukus prie televizoriaus verčiau iškeičia į „Auksinį protą“, – Žmonės.lt pasakojo Jurgita, šiuo metu besilaukianti antros atžalos.

Pasak jos, ši karta gerokai skiriasi nuo ankstesniųjų. Vaikai, rodos, gimė jau mokėdami daug dalykų.

Jurgita su vyru ilgai svarstė, į kokią mokyklą leisti savo pirmoką sūnų, tačiau galiausiai pasirinko Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnaziją.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius su sūnumi Tomu Juozapu

„Prieš apsispręsdama dėl mokyklos daug kalbėjausi su mokyklinio amžiaus vaikus auginančiomis mamomis, pati domėjausi, skaičiau, konsultavausi su psichologu, galvojau, kur čia geriau ką rasti. Tačiau galiausiai supratau, kad vaikui svarbiausia ne pati mokykla, o mokytoja, taip pat – patogumas, mokykla turi būti netoli namų“, – Žmonės.lt kalbėjo Jurgita.

Galbūt todėl moteris skeptiškai vertina privačias mokymo įstaigas. Pasak jos, tokiose mokyklose vaikas ne tik įstatomas į šiltnamio sąlygas, jo žinios neretai pervertinamos, o pažymiai – neatitinka realybės.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jurgita Tvarijonaitė su sūnumi Tomu Juozapu
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jurgita Tvarijonaitė su sūnumi Tomu Juozapu

„Kai moki didelius pinigus, pažymiai negali būti adekvatūs. Žinau ne vieną atvejį, kai vaikas perėjo iš privačios mokyklos į paprastą ir jam reikėjo nemažai laiko, kad jis pasivytų visus kitus vaikus. Asmeniškai esu nusistačiusi prieš privačias mokyklas nepaisant pliusų jose. Tam, kad vaikas socializuotųsi, jam reikia visos tos mėsmalės, reikia visa tai pereiti pačiam, galų gale – reikia, kad vaikas turėtų su kuo lenktyniauti“, – sakė buvęs modelis.

Moteris įsitikinusi, kad jeigu vaikas gabus, jis savo nišą atras bet kokioje mokykloje, galų gale – reikalui esant mokyklą bus galima pakeisti.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Milisandros ir Algirdo Radzevičų sūnus Rokas pradėjo lankyti mokyklą: „Tai labai jaudinanti akimirka“  

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugsėjo 1-oji futbolininko Sauliaus Mikoliūno šeimoje: sūnus Kajus – į mokyklą, Osakaras – į darželį 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt