Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kšištofą Lavrinovičių „Pakartok!“ scenoje vaidinsianti I. Stasiulytė: „Kokie jie abu faini“

Ineta Stasiulytė
TV3 nuotr. / Ineta Stasiulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šį vakarą TV3 žiūrovus prie ekranų suburs paskutinė šį sezoną „Pakartok!“ laida. Analogų Lietuvoje neturintis parodijų šou kiekvieną savaitę juokina žiūrovus iki ašarų. Bene daugiausiai komplimentų sulaukia aktorė Ineta Stasiulytė. Žinomos moters gebėjimas suvaidinti kitus paperka net didžiausius skeptikus. Visus I. Stasiulytės pasirodymus lydi liaupsės ir susižavėjimas. Ne išimtis ir šis vakaras – moteris savo voke ras užrašą „Broliai Lavrinovičiai“.

„Pirmiausia man reikėjo su jais abiem susipažinti. Aš, kaip ir visa Lietuva, jų neskiriu. Kokie jie abu faini, ką reikės išsirinkti?“, – sakys aktorė. Tačiau peržiūrėjusi gausybę interviu su garsiaisiais broliais, „Pakartok!“ žvaigždė pakeis nuomonę. „Jie visiškai skirtingi, skirtingai šneka. Dabar jau aš ir pagal kalbėjimą atskirčiau, kuris yra kuris“, – jau šį vakarą, 20 val. laidoje kalbės I. Stasiulytė.

Aktorei reikėjo rinktis – ar Darjušo charakteris, kuris jai yra artimesnis, ar Kšištofo kalbėjimas, kurį geriau pavyko atkartoti. „Pasirodymą užsimaniau atlikti su krepšininko sportine apranga. Bandžiau surasti kontaktą, kas juos pažįsta, ir suradau“, – juoksis Kšištofą vaidinti pasirinkusi I. Stasiulytė.

TV3 nuotr./Ineta Stasiulytė
TV3 nuotr./Ineta Stasiulytė

„Esu ketvirtoje laidoje sakęs, kad Ineta yra juokingiausia moteris Lietuvoje. Tai dabar noriu pasakyti, kad ji yra juokingiausias žmogus Lietuvoje. Ji aplenkia visus vyrus. Ačiū tau už visą sezoną“, – sakys M. Katleris.

„Per tiek laiko jau tiek visko prisakiau... Tai yra pasaulinio lygio numeriai“, – komplimentų negailės K. Kazlauskaitė.

„Žiūrėjau pasirodymą ir galvojau, kad tik jis nesibaigtų. Myliu tave“, – susižavėjimo neslėps G. Ivanauskas.

Marius Jampolskis
Marius Jampolskis

Aušra Štukytė laidoje suvaidins ekstrasensą Maksimą Gordejevą, Šarūnas Banevičius – aktorių Mindaugą Papinigį, Marius Jampolskis – dainininką Donatą Montvydą.

Kurio aktoriaus pasirodymą teisėjai įvertins geriausiai? Kam pasiseks pelnyti daugiausiai taškų paaiškės jau šį vakarą 20 val. per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt