Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kristina Brazauskienė į ceremoniją Algirdui Mykolui Brazauskui pagerbti atsivedė Moniką Šalčiūtę

Monika Šalčiūtė
15min.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į Vilniaus rotušėje antradienį vykusią iškilmingą ceremoniją, kurios metu buvusiam prezidentui ir premjerui Algirdui Mykolui Brazauskui suteiktas Vilniaus garbės piliečio vardas, Kristina Brazauskienė atvyko ne viena – atsivedė Moniką Šalčiūtę. Šokėjos pasirodymas iškilmėse nustebino susirinkusius svečius.

Apie iškilmingą ceremoniją, kurios metu Algirdui Mykolui Brazauskui suteiktas Vilniaus garbės piliečio vardas, skaitykite čia

A.M.Brazausko antroji žmona Kristina į ceremoniją atvyko vėluodama. Ji į ceremoniją atsivedė Moniką Šalčiūtę, kuri po ceremonijos pasinaudojo proga televizijos bulvarinei laidai duoti interviu apie A.M.Brazausko įvertinimą.

Žmonės.lt M.Šalčiūtė paaiškino „jau seniai“ esanti K.Brazauskienės draugė, o kadangi prezidento našlei ši ceremonija – labai svarbi, tai ir Monika jos negalėjo praleisti. „Pakvietė ir dalyvavau. Kristinai, o ir visiems žmonėms, ši diena, manau, yra svarbi...“ – sakė M.Šalčiūtė.

Paklausta, kaip pati jautėsi oficialioje ceremonijoje – juk dažniausiai M.Šalčiūtė lankosi pramoginiuose renginiuose, ji tikino sulaukusi daug dėmesio. „Patiko. Visi mane labai stebėjo. Stengiausi būti nepastebėta, o vis tiek visi dėmesį atkreipė. Bet šiaip viskas gerai“, – skubėdama baigti pokalbį sakė Monika.

Tą patį antradienį ponią Kristiną ir Moniką viename automobilyje įamžino Martynas Levickis. „Nelabai patikėjau savo akimis, bet būna ir taip... vidury gatvės! Klausė ar neturiu saldainių! Tai pavaišinau šokoladu pro langą“, – prie asmenukės socialiniame tinkle parašė Martynas.

Asmeninio albumo nuotr./Martynas Levickis, Monika Šalčiūtė ir Kristina Brazauskienė
Asmeninio albumo nuotr./Martynas Levickis, Monika Šalčiūtė ir Kristina Brazauskienė

Pirmąkart draugišką ryšį su M.Šalčiūte K.Brazauskienė viešai parodė balandžio 1-ąja, kai kartu laiką leido „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje. 

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt