Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kovinių mokymų baigimo proga – kariams „G&G Sindikato“ muzikinė staigmena

„G&G Sindikatas“
Teodoro Biliūno / 15min nuotr. / „G&G Sindikatas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio popietę Gaižiūnų poligone, Rukloje kovinėse pratybose „Aršus vilkas II" dalyvaujantiems kariams Lietuvos kariuomenės vadai paruošė netikėtą staigmeną. Treniruočių baigimo proga tiesiai į pratybų lauką koncertiniam pasirodymui buvo pakviesti Lietuvos hiphopo mohikanai „G&G Sindikatas“.

VIDEO: „G&G Sindikatas“ koncertavo Gaižiūnų poligone

Kovo 12-20 dienomis vykusiose pratybose dalyvavo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, o priešiškus pajėgų veiksmus imitavo Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai – iš viso 800 karių.

Treniruočių metu kariai tobulino vadovavimo ir kontrolės procedūras, atliko tarpusavio veiksmų koordinavimą, vykdė operacijų planavimus ir kitas karines užduotis. 

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Koncerto akimirka
Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Koncerto akimirka

Pagal pratybų planą, pasibaigus mokymams kariai su technika turėjo grįžti į nuolatines dislokacijos vietas, todėl apie numatytą koncertą niekam nebuvo žinoma. Toks sumanymas buvo įgyvendintas pirmą kartą, todėl paslaptis buvo išlaikyta iki pat pasirodymo pradžios. 

Gavę pasiūlymą prisidėti prie šios idėjos „G&G Sindikatas“ nariai nedvejodami sutiko. Kiekvienam iš jų buvo garbė bent tokiu būdu atsidėkoti Lietuvos kariuomenėje tarnaujantiems vyrams už indėlį į mūsų visų saugumą.

Garso įrangą koncertui nemokamai parūpino renginių organizavimo kompanija „Jaga“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt